تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ - ۲۱:۳۸ کد مطلب 85157

چهارشنبه تعطیل نیست

سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش تهران با اعلام جزئیات نشست کمیته اضطرار آلودگی هوای پایتخت گفت: مدارس تهران فردا دوشنبه تعطیل نیست و برنامه‌ای برای تعطیلی چهارشنبه مدارس هم وجود ندارد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، مسعود ثقفی سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش تهران در گفت‌وگو با فارس درباره جزئیات نشست کار گروه اضطرار […]

سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش تهران با اعلام جزئیات نشست کمیته اضطرار آلودگی هوای پایتخت گفت: مدارس تهران فردا دوشنبه تعطیل نیست و برنامه‌ای برای تعطیلی چهارشنبه مدارس هم وجود ندارد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، مسعود ثقفی سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش تهران در گفت‌وگو با فارس درباره جزئیات نشست کار گروه اضطرار آلودگی هوای پایتخت، اظهار داشت: این نشست ساعت ۱۴:۳۰ امروز تشکیل شد و تصمیمی بر تعطیلی مدارس گرفته نشد.

وی افزود: پس از ارائه گزارش‌های سازمان هواشناسی و بر اساس بررسی شرایط، اعضای کارگروه اضطرار آلودگی هوا پس از رأی‌گیری، تصمیمی در خصوص تعطیلی مدارس تهران در روز دوشنبه اتخاذ نکرد.

ثقفی در پاسخ به این پرسش که «با توجه به تعطیلی روز سه‌شنبه، تصمیمی در خصوص تعطیلی یا عدم تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه اتخاذ شده است؟»، گفت: خیر، تصمیمی گرفته نشده است.

سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش تهران تصریح کرد: بر اساس گزارش و اعلام سازمان هواشناسی، روز چهارشنبه در تهران بارش خواهیم داشت و از این رو تصمیمی برای تعطیلی مدارس در روز چهارشنبه هم وجود ندارد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: