تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۷ - ۰۱:۵۴ کد مطلب 85160

دغدغه های تلگرامی دولت یازدهم!

توجه داشته باشید که مدیر تلگرام یکی از شورشیان علیه روسیه و از مخالفین حکومت روسیه و حامی جنگهای داخلی چندین سال پیش در این کشور میباشد.

ابراهیم نوروزی/میدان۷۲:چند مدت پیش در سفر ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه به کشورمان ، محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای استقبال از وی به فرودگاه مهرآباد رفته و از زمان حضور وزیر ارتباطات در پای پلکان هواپیما تا طی مراحل تشریفاتی و سوار شدن پوتین در خودروی اختصاصیش همراه او بود.

موضوع سخنرانی واعظی با رئیس جمهور روسیه نرم افزار تلگرام بوده و درخواست او این بود که پوتین از مدیران تلگرام بخواهد با ایران همکاری کنند.
آقای واعظی به پوتین پیغام دادند که در غیر اینصورت جمهوری اسلامی ایران ناچار به فیلتر کردن این نرم افزار خواهد بود !
و گفته می شود حسن روحانی دستور دادند تا وزیر ارتباطات برای رایزنی جزئی پیرامون تلگرام شخصا به استقبال پوتین برود !
چند نکته در خصوص این خبر لازم به ذکر میباشد!
توجه داشته باشید که مدیر تلگرام یکی از شورشیان علیه روسیه و از مخالفین حکومت روسیه و حامی جنگهای داخلی چندین سال پیش در این کشور میباشد.
کسی که چند شبکه اجتماعی تحت مدیریت او بود و این شبکه ها در شکل دادن کودتای مخملی و فتنه چند سال پیش در روسیه نقش اساسی داشتند و در پی همین اتفاقات دولت روسیه اقدام به بازداشت مدیر تلگرام نمود!
درحال حاضر نیز تلگرام در آلمان ثبت شده و سرور این نرم افزار در هلند قرار دارد !
حال سوال اینجاست کسانی که با دکترای علوم سیاسی و با شصت و چند سال سن در جمهوری اسلامی در سمت وزیر ارتباطات دولت یازدهم قرار دارند و اینقدر از مسائل و واقعیات دور هستند که وقتی پا به روسیه گذاشتند ، استفاده ی ایرانیان از تلگرام را یکی از نشانه های نزدیکی ایران و روسیه در حوزه ی فناوری اطلاعات دانستند و موجبات خنده و شادی تحلیلگران حوزه ی فناوری اطلاعات و امنیت سایبری رو فراهم کردند!
و نکته ی جالب اینه که همین آقایان باز هم درس نگرفتند و درحالی که پوتین در فکر دیدار اول وقت با رهبر انقلاب است موی دماغ او شده اند که به آن عنصر فراری ضد نظام روسیه بگوید کانالهای غیر اخلاقی تلگرام را حذف کن !
چون که ما به مردم گفتیم تا آخر دولت ما تلگرام فیلتر نمیشود و اگر بشود رای ما کم میشود در انتخابات ! لذا جلسه ی تعیین مصادیق مجرمانه را تحریم میکنیم و از حد نصاب می اندازیم تا مبادا این نرم افزار یهودی داعشی باعث ریزش رای ما شود !
همین میشود سیاست یکی به نعل و یکی به میخ حضرات دولت یازدهم.
البته نسبت به عدم آگاهی وزیران نسبت به حوزه ی تخصصی شان ورود پیدا نمیکنیم…

  1. گیتی :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    اگر اینطور است که واقعا به حال این مردم با این دولتشان باید گریست ویاشاید خندند؟

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: