تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۸ - ۱۷:۲۵ کد مطلب 85283

کشتار بی‌رحمانه سعودی در یمن +عکس

جنگنده‌های سعودی دوشنبه‌شب خانه‌های مسکونی در منطقه «جدر» در استان صنعاء در یمن را بمباران کردند که در این حمله چهار نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، آخرین آمار حمله شب گذشته عربستان به خانه‌های مردم در محله «جدر» در شهرستان «بنی حارث» در استان صنعاء (پایتخت)، چهار کشته و […]

جنگنده‌های سعودی دوشنبه‌شب خانه‌های مسکونی در منطقه «جدر» در استان صنعاء در یمن را بمباران کردند که در این حمله چهار نفر کشته و چهار نفر زخمی شدند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، آخرین آمار حمله شب گذشته عربستان به خانه‌های مردم در محله «جدر» در شهرستان «بنی حارث» در استان صنعاء (پایتخت)، چهار کشته و چهار زخمی است؛ قربانیانی که بیشتر آن‌ها کودک و زن هستند.

به نوشته پایگاه خبری «۲۱سپتامبر» یمن، منابع محلی اعلام کرده‌اند که در این حمله بسیاری از خانه‌های مسکونی نیز تخریب شده است.

به یک کارگاه متعلق به یکی از ساکنان نیز خسارات سنگینی وارد شده است.

طبق اعلام گروه‌های مختلف حقوق‌بشری در یمن، تعداد کشته‌های جنگ عربستان سعودی علیه یمن به بیش از هفت هزار نفر رسیده و سه برابر این رقم نیز مجروح بر جای گذاشته است.

حمله عربستان سعودی به یمن از ششم فروردین سال جاری آغاز شده و با آنکه تاکنون چند دور مذاکره میان احزاب یمنی با دولت فراری یمن که در عربستان مقیم شده، برگزار شده، هنوز آتش‌بس محقق نشده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: