تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۸ - ۲۲:۲۶ کد مطلب 85331

آرش برهانی تکذیب‌ کرد +عکس

مهاجم تیم فوتبال استقلال با انتشار پستی در فضای مجازی انتشار کامنت توهین‌آمیز علیه باشگاه پرسپولیس را تکذیب کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، آرش برهانی مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران دقایقی پیش با انتشار پستی در یکی از صفحات اجتماعی خود انتشار مطالب و کامنت منتسب به خود را تکذیب کرد.   وی در مطلب […]

مهاجم تیم فوتبال استقلال با انتشار پستی در فضای مجازی انتشار کامنت توهین‌آمیز علیه باشگاه پرسپولیس را تکذیب کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، آرش برهانی مهاجم تیم فوتبال استقلال تهران دقایقی پیش با انتشار پستی در یکی از صفحات اجتماعی خود انتشار مطالب و کامنت منتسب به خود را تکذیب کرد.

 

وی در مطلب جدید خود نوشت:

«یک کامنت و نمی‌دونم به چه شکل درست کردند در اون کامنت به یک سری هوادار از طرف من توهین کردند این قضیه را به شدت تکذیب می‌کنم و مطمئن باشید که من هیچ وقت به کسی یا گروهی توهین نمی‌کنم از حمایتاتون ممنونم و به احترام فقط سازمان لیگ ادیت کردم.

تیم خاصی طرف صحبتم نبود و تمام تیم‌ها حتی تیم‌های ته جدولی برایم قابلباحترام هستند تمام زیبایی فوتبال به کری‌خواندن و کل‌کلش است ولی نباید باعث بی‌احترامی، فحاشی و بی‌فرهنگی در صفحات اجتماعی شود. امیدوارم رفتار و صحبت‌هامون طوری باشه که شخصیت‌ خانوادگی‌مون زیر سؤال نبریم چه تیم‌مون صدر جدول باشه چه ته جدول.»

 

 

به گزارش فارس، روز گذشته در صفحه اینستاگرام برهانی مطلبی منتشر کرد که باعث شد پرسپولیسی‌ها به صفحه وی هجوم برده و به مهاجم استقلال توهین کنند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: