تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۰۸ - ۲۲:۴۷ کد مطلب 85338

اوزیل در پی جاودانگی در آمارپاس گل

۸۰ موقعیت گلزنی تا اینجای فصل تا اینجایِ فصلِ ۲۰۱۵-۲۰۱۶ مسوت اوزیل ۸۰ موقعیتِ گل درست کرده است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، نزدیک‌ترین بازیکنانِ به رکوردِ اوزیل دوزان تادیچِ ساوتهمپتون با ۵۰، کوین دبروینه‌یِ سیتی با ۴۸ و دیمیتری پایت و کریستین اریکسون از وستهم و تاتنهام با ۴۷ موقعیت هستند. از این ۸۰ موقعیتِ […]

۸۰ موقعیت گلزنی تا اینجای فصل

تا اینجایِ فصلِ ۲۰۱۵-۲۰۱۶ مسوت اوزیل ۸۰ موقعیتِ گل درست کرده است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، نزدیک‌ترین بازیکنانِ به رکوردِ اوزیل دوزان تادیچِ ساوتهمپتون با ۵۰، کوین دبروینه‌یِ سیتی با ۴۸ و دیمیتری پایت و کریستین اریکسون از وستهم و تاتنهام با ۴۷ موقعیت هستند. از این ۸۰ موقعیتِ گل ۱۶ پاسِ اوزیل تبدیل به گل شده که بالاترین آمار تا اینجایِ فصل است. در جدولِ پاسِ گل هم نزدیک‌ترین بازیکنان به اوزیل دبروینه با ۸ و محرز، سیلوا، دلوفو و بارکلی هر کدام با ۷ پاسِ گل هستند.

اوزیل در حالی که تازه به نیم فصل رسیده‌ایم به دنبالِ ثبتِ رکوردی جاودانه برایِ خودش است.

در تاریخِ لیگِ برتر تیری آنری در فصلِ ۲۰۰۲-۲۰۰۳ با ۲۰ پاسِ گل، این رکورد را به نامِ خودش ثبت کرد. بعد از آنری، فابرگاس در فصل پیش و لمپارد در فصل ۲۰۰۴-۲۰۰۵ با ۱۸ پاسِ گل قرار دارند، بعد دوباره خودِ فابرگاس است با ۱۷ پاسِ گل در فصلِ ۲۰۰۷-۲۰۰۸٫ اوزیل حالا با ۱۶ پاسِ گل کنارِ اریک کانتونا (فصلِ ۱۹۹۲-۱۹۹۳) در رده‌یِ چهارم قرار گرفته است و اگر به همین فرمِ فوق‌العاده‌اش ادامه بدهد به احتمالِ خیلی زیاد رکوردِ آنری را تا پایانِ فصل خواهد شکست.

منبع: ورزش سه

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: