تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۰ - ۰۹:۵۶ کد مطلب 85403

امروز هاشمی؛ هاشمی تر از قبل است؛

ارباب دو جناح

اکنون هاشمی، هاشمی تر از قبل است، ارباب دو جناح، ارباب پایداریونی که او را فحش می دهند اما تحت مدیریت او هستند و نیز ارباب اصلاحاتیونی که شرط تولدشان نبود هاشمیون بود.

میدان ۷۲/ علی بدری: این روزها هر دو جریان پایداری و اصلاحات از هاشمی می گویند، جریانی مدعی تقابل با هاشمی برای بقای انقلاب است و جریانی دیگر که لوکوموتیو ران قطار اصلاح کشور را هاشمی می داند!

اما وقعیت اینست که هاشمی هم خوب توانست اصلاحات را قبضه کند و زیر کد کارگزاران ثبت مالکیت کند و هم خوب توانست عمار نماها را اجاره کرده و ضد گفتمان انقلاب و دولت انقلابی وقت، مدیریت نماید!

مردمی که از دوری جناح راست از خط امام ره و فاصله گرفتن جناح راست از انقلابیگری و افتادن این جناح در خوی اشرافی، خسته شده و به دامان اصلاحات پناه بردند فکر نمی کردند روزی سرنوشت اصلاحات به سجده کردن در برابر هاشمی و خاندانی ختم شود که روزگاری از آن خاندان فرار کرده بودند!

این مردم از ناطق نوری و سیاستهای هاشمی فرار کرده و به امیدی به خاتمی پناه برده بودند! اما نمیدانستند عاقبت امرشان بدانجا خواهد رسید که کارگزاران و نوکیسه گان زر اندوز، از یک سو طناب لجام انها را محکمتر از قبل در دستان خود فشرده و از سویی دیگر پرچم خروش انها بر علیه وضع موجود را بنام پرچم اصلاحات در دست میگیرند و بازهم از سوی دیگر، خروش طیف انقلابی تر را بر خروش گران اصلاحات، مدیریت می کنند!

اکنون هاشمی، هاشمی تر از قبل است، ارباب دو جناح، ارباب پایداریونی که او را فحش می دهند اما تحت مدیریت او هستند و نیز ارباب اصلاحاتیونی که شرط تولدشان نبود هاشمیون بود.

هر دو جریان اکنون به ید هاشمی مدیریت می شوند و چه ساده انگارند آنانی که با تاسی از هاشمی، خود را اصلاح گر سیاست های دوران هاشمیون می دانند و ساده لوح تر از آنان کسانیکه خود را در صف آرایی مقابل هاشمیون می پندارند غافل ازآنکه تحت مدیریت هاشمی بر دولتی تاخته و شمشیر کشیدند که به حق اصلاح گر واقعی بود و آمده بود تا با اقتدا به خط نورانی امام این مردم را بطور واقعی از چنگال سیاستهای هاشمیون برهاند.

 1. حسین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 6

  خندیدم 🙂

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 3

  ۷۲ متعلق به کدوم جناحه؟

 3. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ولی این مو.ضوع روشن چقدر درکش برای افراد سخت است حتی اختلافات خانوادگی وفامیلی را هاشمی برای روز مبادا درجامعه باب کرده است…

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  ۷۲ متعلق به کسانیست که در عمل اصو ل گرا هستند نه در زبان و حرف و لی درعمل پیرو همان شیو ه های هاشمیو ن و بندنبال تجدید پست و مقام
  البته جنابش با هنر ش بعد از ۲۸ سال نما یند گیش خدا حا فظی کرد و لی رییسش همچنان ادامه میدهد

 5. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  وحدت بدون محمود هرگز ثمر ندارد
  در این خیال کان«مرد»رایی دگر ندارد
  «دیوار کوته»این بار شد سیبل بهر خاشاک
  سیمای ما که میلیست گفتن اثر ندارد

 6. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  محمود حزب قارونی ندارد
  آتون پرست آمونی ندارد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: