تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۰ - ۱۶:۲۷ کد مطلب 85435

قولی که انریکه به هواداران بارسلونا داد

سرمربی آبی اناری ها به ستایش از عملکرد شاگردانش بعد از پیروزی برابر رئال بتیس پرداخت. او به هواداران قول داد که تیمش در سال ۲۰۱۶ بهتر از سال ۲۰۱۵ خواهد بود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، پایگاه اطلاع رسانی EFE نوشت: بارسلونا در هفته هفدهم رقابتهای لیگا به مصاف رئال بنتیس رفت و موفق شد […]

سرمربی آبی اناری ها به ستایش از عملکرد شاگردانش بعد از پیروزی برابر رئال بتیس پرداخت. او به هواداران قول داد که تیمش در سال ۲۰۱۶ بهتر از سال ۲۰۱۵ خواهد بود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، پایگاه اطلاع رسانی EFE نوشت: بارسلونا در هفته هفدهم رقابتهای لیگا به مصاف رئال بنتیس رفت و موفق شد با چهار گل برابر این تیم به پیروزی برسد تا سال ۲۰۱۵ را با پیروزی شیرین و پر گل به پایان رساند.

شاگردان لوئیس انریکه با پیروزی که در این دیدار به دست آوردند ۳۸ امتیازی شدند و با یک بازی کمتر نسبت به دیگر تیمها در صدر جدول رده بندی قرار گرفتند.

طبیعی است که لوئیس انریکه از عملکرد شاگردانش در این دیدار راضی باشد. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی سختی بود. ابتدا برابر حریف سخت کوش و جنگنده خود به مشکل خوردیم اما رفته رفته کنترل بازی را به دست گرفتیم و توانستیم در نهایت با پیروزی پر گل زمین را ترک کنیم. به همه بازیکنان تیم این پیروزی را تبریک می‌گویم. این بهترین پیامی بود که قبل از به پایان رسیدن سال ۲۰۱۵ به هواداران خود دادیم. امیدوارم که در سال ۲۰۱۶ هم عملکرد خوبی از خود نشان دهیم.

او ادامه داد: می خواهم از همه بازیکنان بارسلونا به خاطر روحیه بسیار بالایی که از خود نشان می دهند تشکر ویژه ای داشته باشم. آنها در هر دیداری برای پیروزی به میدان می روند و نهایت تلاش خود را به کار می گیرند. بسیار خوشحالم که در چنین تیمی مربیگری می کنم. اگر روحیه بالای تیمی نبود نمی توانستیم در این دیدار سه امتیاز را به دست آوریم.

او درباره عملکرد تیمش در سال ۲۰۱۶ گفت: هدف ما این است که در سال ۲۰۱۶ موفقیت های خود در سال ۲۰۱۵ را فراموش کنیم و دوباره از نو شروع کنیم تا حتی بهتر از سال قبل هم ظاهر شویم. در سال ۲۰۱۵ تنها جامی که نتوانستیم به دست آوریم قهرمانی در سوپر جام اسپانیا بود و می خواهیم در سال ۲۰۱۶ این جام را هم به دست آوریم. به هواداران بارسلونا قول می دهم که سال جدید بهتر از سال قبل خواهد بود.

انریکه درباره اشتباهات داوری در این دیدار گفت: اشتباه یک امر طبیعی در فوتبال است. داوران هم مانند ما حق اشتباه دارند چرا که آنها هم انسان هستند. در فوتبال گاهی اوقات اشتباهات به ضرر و گاهی اوقات هم به سود تیم شماست. من ترسی از اشتباهاتی که به ضرر تیم من است ندارم. حتی اشتباهاتی هم که سود تیم من است خوشحالم نمی کند. همه درباره داوری و اشتباهات آن سخن به میان می آورند اما باید بدانیم که چنین اشتباهاتی کاملا طبیعی است.

سرمربی آبی-اناریها در پایان سخنان خود درباره این سوال که آیا استفاده از تکنولوژی در داوری خوب است، گفت: اگر چنین تکنولوژی به داوران کمک می کند من خوشحال می شوم و با آن مشکلی ندارم. باید نهایت تلاش خود را به کار گیریم تا زمینه را برای قضاوت خوب و بدون مشکل داوران فراهم کنیم. اگر تکنولوژی باعث می شود تا اشتباهات کمتری انجام دهند پس چرا نباید این کار را انجام دهیم.

منبع: ایسنا

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: