تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۰۱:۱۵ کد مطلب 85535

اکبرتر از فتنه اکبر

هاشمیون شاید در ۸۸ دنبال تشکیل شورای رهبری بودند امان الان تنها به حفظ وضعیت فعلی می اندیشند وضعیتی که آنان میطلبند وضعیتی خواهد بود که در ان نقش رهبری در جامعه نقش هدایتگرانه صرف بوده و احمدی نژادی ها توسط جریان مدعی انقلاب در حصر باشند! این اکبرترین فتنه است، فتنه ای که عوامل آن رزمندگان ضد فتنه هستند!

میدان ۷۲/ علی بدری: دیروز جناب اقای حدادعادل جمع بندی اولین جلسه اءتلاف اصولگریان را اطلاع رسانی فرمودند، اءتلافی که در ان از پیوند استراتژیک حسین الله کرم تا ولایتی و باهنر ولاریجانی خبر داده شده است.

انچه حقیر را بر ان داشت تا نکاتی را در چند سطر مکتوب کند خط قرمزی بود که به گفته حدادعادل بر تابلوی آنچه نامش را اصولگرایی نهاده اند می باشند! خط قرمزی با عنوان نه به انحراف و نه به فتنه!

اول: چندسال پیش وقتی نخست وزیر رژیم صهیونستی فرمان آن را صادر کرد که کاری کنید که بودن با احمدی نژاد تبدیل به یک ننگ گردد او اکنون یک قهرمان ملی است، ارزشهای ایرانیان را تغیر دهید! کمتر کسی بدان توجه کرد که شیمون پرز دستور ایجاد یک فتنه فراگیر و دقیق را برای یک دوره جدید پسا فتنه ۸۸ طراحی کرده باشد، فتنه جدیدی با اسم رمز جریان انحرافی

پرز و دوستانش که ده سال تلاش و برنامه ریزی برای ایجاد غائله ۸۸ را بر فنا می دیدند پی به اشتباه خود برای براندازی نظام ولایت فقیه برده بودند، پرز دریافته بود که اشتباه او و دوستانش با یک خطای استراتژیک محاسباتی مواجه بوده است و آن اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران دارای پشتوانه عظیم مردمی است و تا وقتی این پشتوانه ملی با این نظام است نمیتوان آن را براندازی کرد لذا تغیر باورها و ارزشهای ملی ایران را در دستور قراردادند. حفظ موجودیت ظاهری نظام ایران که در واقع باورها وارزشهایش تغیر کرده مولفه اصلی باز طراحی فتنه ای بود که پرز و دوستانش نسخه آن را برای انحراف انقلاب اسلامی پیچیدند!

دوم: انحراف و تغییر باورهای انقلابی نظام برای غربی ها بسیار راحت تر و خوشگوارتر از الگوی ایجاد جنگ بسان سوریه و یا انقلابهای رنگین در منطقه است چرا که تجربه نشان داده مردم ایران در برابر تغییراتی چون جنگ نظامی و اشغال و کودتا و حتی رفرم های رنگی مقاومت کرده و از سویی دیگر این نسخه های دموده هزینه زیادی برای کشورهای طراحی کننده داشته و ردپای آنان را مشهود و ننگ همراهی آنان برای هواداران داخلی تا سالیان سال خواهد داشت. و از سویی دیگر احتمال رجعت و وقوع دوباره انقلاب اسلامی را از بین نخواهد برد لذا پروژه ناکارامد سازی و انحراف انقلاب را در دستور کار خود قرار دادند پروژه ای که اینبار سربازان و عوامل اجرایی آن از افراد به ظاهر انقلابی و یا انقلابیون فاقد تحلیل و بصیرت تشکیل میگردد

سوم: فایزه هاشمی در گرداگرد روزهای فتنه ۸۸ مطلبی را افشا کرد که گرچه سطحی به نظر میرسید اما دارای موارد بسیار پیچیده بود. وی گفت احمدی نژاد بود که آقای خامنه ای را رهبر کرد تا پیش از آن اقای خامنه ای یک سمت تشریفاتی بیش نبود، وی وعده داد در صورت بازگشت دوباره به قدرت پدرشان ولی فقیه را محدود به سمتی فرمایشی کنند!

چهارم: نگاهی به عملکرد دولت فعلی موید موارد متعددی است که دولتمردان بر خلاف نظرات و منویات مقام معظم رهبری اتخاذ رویه نموده اند که به مواردی اشارت میگردد

مقام معظم رهبری تاکید داشتند همزمان با اجرای برجام باید کلیه تحریم های ظالمانه رفع شود که علیرغم شروع برجام بر تعداد تحریم ها افزوده شد.

مقام معظم رهبری به صراحت فرمودند مذاکره فقط در خصوص مسایل هسته ای است که ریاست محترم جمهوری فرمودند این مذاکرات سرآغاز مذاکرات در زمینه های دیگر است.

معظم اله فرمودند ریس جمهور امریکا برای اجرای برجام تعهد و تضمین کتبی بدهد که دولت محترم بدون اخذ تعهد اقدام به جمع اوری سانتیفیوژها و خروج یازده تن اورانیوم از کشور نمود این درحالی است که اوباما هر روز تحریم جدیدی بر تحریم های قبلی افزوده و می افزاید.

رهبری معظم فرمود من به نتیجه مذاکرات خوشبین نیستم ریس جمهور گفت خوشبینی و بد بینی در عرصه بده بستان سیاست، بی معنی است.

رهبری در ضیافت افطار کارگزاران نظام در دولت قبل از اقدام شجاعانه دولت در خصوص تولید بنزین و مدیریت بنزین حمایت کردند و بارها بر تقویت تولید ملی دفاع نمودند اما دولت اعتدال واردات بنزین از خارج را بر تولید داخل رجحان داده و به تعطیلی پالایشگاههای داخلی اقدام نمود.

رهبری فرمودند از فرهنگ گله دارم و نسبت به طرد و منزوی نمودن جوانان انقلابی در حوزه فرهنگ برافروخته شدند اما ریاست محترم جمهور گفتند در هنر، هنرمند ارزشی و غیرارزشی نداریم.

رهبری معظم دستور بر تکمیل و اجرای تعهدات دولت در خصوص مسکن مهر دادند اما وزیر محترم مسکن دولت تدبیر طرح مسکن مهر را مزخرف خواند.

و موارد بسیار دیگری که مجال پرداختن به آن نیست.

پنجم: امروز در اردوگاه مخالفین هاشمی، سیمای جمهوری اسلامی با ساخت مستندهای رنگین و سفارشی احمدی نژاد را یک سوی فتنه میداند، برخی از سرداران و مداحان و سخنرانان از ارتداد او گفته و حضرت علامه او را بزرگترین خطر از صدر اسلام میخواند، در نمازجمعه متهم به بی نمازی شده و اجازه حضور جریان وی در انتخابات را نمی دهند و او و طرافدارانش را حتی از داشتن یک شغل و یا داشتن یک مرکز آموزشی محروم میکنند.

احمدی نژاد و احمدی نژادی ها سانسور و بایکوت خبری و رسانه ای شده و از سوی مقامات این کشور متهم بدون حق پاسخ، به صدها انگ و تهمت میشوند و ریشه همه این اتهامات را در انحرافی بودن او میدانند. اتهامی که شیخ کارگردان در پوزخندی مستانه میگوید که خالق این اثر، حضرت وی بوده است، و از سویی دیگر در اردوگاه مخالفین اصلاح طلب هم همین منوال ادامه دارد، احمدی نژاد جانی، ویرانگر و سم مهلک بشریت خوانده میشود! برای اولین بار است که در این کشور دو جریان مقابل یکدیگر اجماع تشکیل داده اند و بر سر نبود یک نفر هم قسم شده اند، از منتهی الیه براندازان و اغتشاشگران تا تریبون مسجد ارک و از کابینه رژیم صهیونیستی وسازمانهای جاسوسی تا سیمای جمهوری اسلامی و لسان دولتمردان جمهوری اسلامی هر چه فریاد است بر سر احمدی نژاد کشیده میشود. در این میان وضعیتی برای شیخ کارگردان بوجود امده که هم اصحاب و هم دشمنانش تحت مدیریت وی در یک جبهه واحد برای حضرتش بر علیه تنها مخالف حقیقی اش شمشیر میزنند.

ششم: اوج حماقت برای رزمندگانی است که با لباس رزم به سودای فرارسیدن روز جنگ در میدان رزم به انتظار فرارسیدن جنگ نشسته اند غافل از اینکه در وسط معرکه جنگی هستند که از مدتها قبل شروع شده و آنان فریب حرکت نمایشی دشمن را خورده اند، این بیچارگان هم از دنیا به قصد جهاد خروج کرده اند و هم در میدان جهاد فریب دشمن را خورده و در صف تماشاچیان و منتظران شروع جهاد نشسته اند! اینان نمیدانند که از مدت ها قبل در زمین هاشمیون هستند و هاشمیون با ترفند اینکه فتنه اکبر در راه است آن را از جنگیدن در میدان به انتظار در میدان دلخوش کرده اند، در واقع بزرگترین جنگ شروع شده و اکبر ترین فتنه به اوج رسیده است! کدام فتنه بالاتر از اینکه تنها رقیب واقعی هاشمی توسط سربازان جبهه مقابل هاشمی ، بدون پرداخت کوچکترین هزینه ای بایکوت گردیده و به انزوا کشانیده شده است. رژیم صهیونیستی و عوامل داخلی آن پس از سالها برنامه ریزی و تلاش برای منزوی کردن احمدی نژاد اکنون به دوران برداشت محصول رسیده اند.

اکنون درخت فتنه جدید پرز و دوستانش ثمر داده و آن فتنه اکبر تر از تمام فتنه های اکبری است که به دروغ وعده فرا رسیدن آنرا هوار هوار کرده و فریاد میزنند، هیچ فتنه ای بزرگتر از این فتنه نخواهد بوقوع پیوست که یاران حقیقی امام توسط مدعیان یاری امام به انزوا برده شوند، اما برای استفاده از جهل یاران امام نیاز است به دروغ فرا رسیدن فتنه اکبر را نوید داد، برای هاشمیون بهترین وضعیت ممکن وضعیت حال است وضعیتی که بر دو جریان موجود بر کشور اربابی کنند ، برهم زدن این بازی ضریب ریسک را برای هاشمیون بالا خواهد برد ، هیچ وقت شرایط کشور مثل الان برای هاشمیون مطلوب نبوده است! پس به بیراهه نباید رفت، هاشمیون سعی و بقا در حفظ وضعیت فعلی کشور دارند شاید بخش کوچکی از جزییات رو تغیر دهند و با هدایت جنگ زرگری موجودی که خود فرماندهی ان را بدست دارند کمی تغیر را لحاظ کنند اما تغیر شرایط فعلی با شاخصه هایی چون شورای رهبری دروغی بیش نیست، اگر دروغ و نیرنگ نبود آن را فریاد نمیزدند و لو نمیدادند و افشا نمیکردند ، بلکه اجرا میکردند! آنها خودشان بهتر از هرکس دیگری میدانند که تشکیل شورای رهبری در زمان حال مطلوبشان نیست و بر ضررشان است، هاشمیون شاید در ۸۸ دنبال تشکیل شورای رهبری بودند امان الان تنها به حفظ وضعیت فعلی می اندیشند وضعیتی که آنان میطلبند وضعیتی خواهد بود که در ان نقش رهبری در جامعه نقش هدایتگرانه صرف بوده و احمدی نژادی ها توسط جریان مدعی انقلاب در حصر باشند! این اکبرترین فتنه است ، فتنه ای که عوامل آن رزمندگان ضد فتنه هستند! هاشمیون برای شادی کاذب و روحیه این رزمندگان جاهل بگونه ای طراحی خواهند کرد که آنان در پندار خود، سرمست از پیروزی کاذبی که بدست آورده اند، به جشن و پایکوبی بپردازند و صدای هلا هلا سر دهند که حضور ما در صحنه بود که مانع گردید تا شورای رهبری تشکیل شود! چراغانی کنند و سرور برپا نمایند و پای بکوبند غافل از اینکه اصلا فتنه اکبری در راه نبود و قرار نبود تا شورایی تشکیل شود ، فتنه اکبر همین است که اکبرترین فتنه هاست و این از هوشیاری احمدی نژاد هست که وارد این معرکه زرگرین نشده و با صبر انقلابی بر آتش دروغین این جنگ زرگری سفارشی ندمیده است

هفتم: تنها راه شکست اکبرترین فتنه و راهکار برون رفت از این دام توبه است و لازمه توبه پشیمانی و ابراز بدون واهمه این پشیمانی در سطح افکار عمومی است. پشیمانی از ظلمی که به یاران حقیقی امام کرده اند. توبه نصوح لازمه بازگرداندن قطار انقلاب و لوکوموتیو خدمت رسانی و کارآمدی نظام ولایت فقیه به ریل اصلی خویش است، باشد که خداوند دوباره درب رحمت خویش را بروی کسانیکه کفران نعمتش کردند بگشاید.

 1. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 14 Thumb down 2

  وحدت بدون محمود هرگز ثمر ندارد
  با این خیال کان«مرد»رایی دگر ندارد
  «دیوار کوته»این بار شد سیبل بهر خاشاک
  سیمای مان چو میلیست!!! گفتن اثر ندارد

 2. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 12 Thumb down 1

  امام راحل«ره»:
  هرچه فریاد دارید بر سر آمریکا بکشید

  آقایان خط امام!:
  هرچه فریاد دارید بر سر احمدی نژاد بکشید!!!

 3. فرزانه :
  آیا موافقید؟ Thumb up 10 Thumb down 1

  با سلام انگار پرده ای از جلوی چشمانم کنار رفت. خداوند بر بصیرتتان بیافزاید.

 4. فربد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 10

  احمدی نژاد قربانی نفوذ از سوی اردوگاه هاشمی شد و در دو سال آخر دولت دهم در راستای اراده هاشمی گام برداشت

 5. میثم :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 4

  حمدی نژاد قربانی نفوذ از سوی اردوگاه هاشمی شد و در دو سال آخر دولت دهم در راستای اراده هاشمی گام برداشت

 6. امیر عباس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 2

  تبریک می گویم به نویسنده این مقاله برادر عزیز نمره شما در پردازش اطلاعات و براورد از بیست .هیجده می دهم کاستی در مطلب شما ارائه راهکار مناسب از برون رفت از این شرایط است هر چند حق وحفقیقت گم شدنی نیست و گاهی اوقات این هجمه ها و مظلوم واقع شدن فرد وافراد نتیجه عکس برای ظالمین بوجود خواهد اورد اما بایستی با روشهای معقول به مقابله با ظالمین رفت

 7. احمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  احمدی نژاد اگر صد در صد مطیع رهبری بود و هوشیارانه عمل می کرد، الان اوضاع فرق میکرد. متأسفانه او ضربۀ در درجۀ اول غفلت خود را خورد و گاهی نسنجیده عمل میکرد و در درجۀ بعدی برخی از اطرافیان وی به او شدیدترین لطمات را زدند. افسوس اگر این غفلت ها و خطاها نبود، می توانستیم الگویی از یک دولت موفق و انقلابی را داشته باشیم

 8. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  البته احمدی نژاد هم چون نماد مردم است وبایکوت اوبایکوت مردم در برهوت ……

 9. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  نتیجه گیری کاملااشتباه است
  وقتی این همه خلاف اوامر رهبری عمل شده و هیچ بخاری بلند نشده

  وقتی تسخیر مجلسین گزینه روی میز است
  چرا شورای رهبری گزینه زیر میز نباشد

 10. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام بر احمدی نژاد

 11. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  منکه هیچ حرفی با کسانیکه دکتراحمدی نژاد رو گوشه گیر کنند ندارم. فقط احمدی نژاد.فقططططططططططططططط……………………

 12. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  درود بر مرد بزرگ و شریف ایران دکتر محمود احمدی نژاد.

 13. ali :
  آیا موافقید؟ Thumb up 2 Thumb down 0

  حفظ دستاوردهای جریان احمدی نژاد که گفتمان انقلاب را زنده کرد فقط از پیروی رهبری از روش شجاعانه امام خمینی امکانپذیره . همانطور که امام شجاعت عزل منتظری رو داشت , رهبر هم باید شجاعت عزل و حصر و حتی محاکمه ی … آمریکایی رو داشته باشه .

 14. ایرانی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  احمدی نژادگندزدبه مملکت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: