تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۴:۱۲ کد مطلب 85573

آقاتهرانی: اختلاف ما و لاریجانی قابل‌انکار نیست

روزنامه شرق در گفت و گویی با مرتضی آقاتهرانی به سهم جبهه پایداری در ائتلاف اصولگرایان و غیبت لاریجانی در این ائتلاف پرداخت.

به گزارش میدان۷۲ روزنامه شرق در گفت و گویی با مرتضی آقاتهرانی به سهم جبهه پایداری در ائتلاف اصولگرایان و غیبت لاریجانی در این ائتلاف پرداخت.
این گفت و گو را در ادامه بخوانید:

گفته می‌شود جبهه پایداری در شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان پنج عضو دارد؛ درست است؟

هرچه بوده، با توافق بوده است. به این معنا نیست سهم عددی داشته‌ایم. ممکن است دوستان ما کسانی را پیشنهاد کرده‌اند و جمع پذیرفته است.

رهروان می‌گوید علت حضور نیافتن آقای لاریجانی، حضور جبهه پایداری و بدرفتاری‌های اعضای آن در گذشته بوده.

آقای لاریجانی گفته است فراکسیون رهروان اعلام نظر کند و آنها هم به رأی گذاشتند و به این نتیجه رسیدند به ائتلاف نیایند. البته اختلافاتی بین جبهه پایداری و آقای لاریجانی به خاطر نوع سلایقی که آقای لاریجانی دارند، وجود دارد. قابل‌انکار هم نیست. ممکن است به خاطر این و مصالح دیگری که خودشان می‌دانند، تصمیمی گرفته باشند. اما آنهایی که مایل هستند این ائتلاف را کم‌رنگ کنند و انشقاق وانمود کنند این را درشت می‌کنند. الان ٩٠ درصد اصولگرایان در ائتلاف حضور دارند.

ولی آقای لاریجانی چهره مهمی هستند.

انتخاب خودشان بوده است. اما در گذشته بالاخره دلخوری‌ها وجود داشته است. مجموعه اصولگرایان همان شرایطی که برای همه گذاشت برای آقای لاریجانی هم گذاشت، ایشان هم می‌توانست قبول کند.

منبع:صراط

 1. اسفندیار :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  وحدت بدون محمود هرگز ثمر ندارد
  با این خیال کان«مرد»رایی دگر ندارد
  «دیوار کوته»این بار شد سیبل بهر خاشاک
  سیمای مان چو میلیست!!!گفتن اثر ندارد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: