تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۲ - ۱۴:۱۴ کد مطلب 85578

“شیخ نمر” پیش از اعدام به مادر خود چه گفت؟

پس از اعلام خبر فوت شیخ نمر باقر النمر سایت رسمی ایشان نامه ای را منتشر کرد که در آن شیخ نمر مادرش را به صبر و شکیبایی دعوت می کند.

به گزارش میدان۷۲ ،ساعاتی پس از اعلام خبر رسمی اعدام «شیخ نمر باقر النمر»، سایت رسمی وی نامه ای که شهید نمر پیش از اعدام به مادر خود نوشته بود را منتشر کرد.
این سایت نوشت: شیخ نمر بعد از شنیدن خبر حکم اعدام قطعی خود نه تنها ناراحت نشد بلکه با بیان جمله “خداوند بشارت خیر به شما دهد” ابراز خوشحالی نیز کرده است.
ترجمه کامل این نامه به شرح زیر است :
“برای مادر صبورم «أم جعفر» ؛
مادرم! همواره خدا را شاکر باش و آنچه تقدیر می نویسد را نیز بپ؛ذیر چرا که تقدیر خدا از تقدیر بشر بسیار نیکوتر است و آنچه برای ما می گزیند از آنچه ما برای خود می خواهیم خردمندانه تر است؛ درست است که ما باید دعا کنیم و از او چیزی بخواهیم اما صلاح ما را او بهتر از ما می داند.
حمد و ستایش سزاوار خداوند است که هم امر می کند بشر را و هم بشر در سایه فرمانروایی او قرار دارد . هیچکس قادر به جابه جایی هیچ چیزی نیست مگر اینکه خدواند مشیت را آنگونه قرار داده باشد.
مادرم! بدان که خداوند بیناست؛ و آگاه باش که حتی کوچکترین کارهای انسان را می نگرد و از اراده او خارج نیست. همین ما را بس است تا بدانیم که اگر اتفاقی می افتد تنها بر اساس مشیت الهی است و نه چیز دیگر.
در پایان شما و تمام مردم را به خدا می سپارم که خداوند بهترین حافظ و نگهبان است .
عزیز شما شیخ نمر باقر النمر “.

منبع:ابنا

 1. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  خدا رحمتش کند . بواقع آنچه خدا برای ما میخواهد از آنچه خود میخواهیم خردمندانه تر است.

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  لعنت بر آل سعود

 3. امیر محمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  فوت، اعدام، شهادت
  کسی که به دست جنایتکاران سعودی در راه خدا اعدام میشه بهش نمیگن فوت کرده وقتی یکی مثل شماها می نویسید فوت اصلاح طلب ها یا کسانی که اصلا اعتقادی به ….. ندارند و یا دشمنان این راه چه می نویسند لطفا اصلا بفرمایید

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: