تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۸ کد مطلب 85828

تملق‌گویی روزانه سایت رسمی هاشمی‌رفسنجانی برای حاج آقا + جدول

در روایات و احادیث در خصوص تعریف و تمجید بیش از حد یک شخص [یا اطرافیانش] از خودش این گونه آمده است که ستایش بیش از حد، تملق و چابلوسی نام دارد و این حرکت، ستایش شوندگان دروغین را فخرفروشی و خودبین بار می آورد. افراد از چاپلوسی دیگران، مغرور می شوند و خود نیز […]

در روایات و احادیث در خصوص تعریف و تمجید بیش از حد یک شخص [یا اطرافیانش] از خودش این گونه آمده است که ستایش بیش از حد، تملق و چابلوسی نام دارد و این حرکت، ستایش شوندگان دروغین را فخرفروشی و خودبین بار می آورد. افراد از چاپلوسی دیگران، مغرور می شوند و خود نیز به باوری بی اساس از خویش می رسند که این امر موجب سستی و ضعف آن فرد در انجام وظایف و مسئولیت های خود می شود.

سرویس سیاسی پایگاه ۵۹۸ – به این تیترها توجه کنید ” هاشمی یک مگا برند سیاسی”، ” هاشمی معمار سیاست خارجه”، ” مردم منتظر خطبه های هاشمی”، ” هاشمی حکیم مسایل بین الملل”، ” برکات پیام هاشمی برای ایران و عربستان” ، ” هاشمی مرد کارساز نظام” ، ” ممنون زندان زفتن آقای هاشمی باشید”…

تیترهای فوق تنها گوشه ای از صدها تیتر مطالبی است که در سایت شخصی حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی به صورت مداوم در خصوص ایشان منتشر می شود و هر روز شاهد انتشار این دست از مطالب تملق گویانه درباره ایشان در سایت شخصی خود که توسط یکی از فرزندان آقای هاشمی رفسنجانی اداره می شود هستیم.

در روایات و احادیث در خصوص تعریف و تمجید بیش از حد یک شخص [یا اطرافیانش] از خودش این گونه آمده است که ستایش بیش از حد، تملق و چابلوسی نام دارد و این حرکت، ستایش شوندگان دروغین را فخرفروشی و خودبین بار می آورد. افراد از چاپلوسی دیگران، مغرور می شوند و خود نیز به باوری بی اساس از خویش می رسند که این امر موجب سستی و ضعف آن فرد در انجام وظایف و مسئولیت های خود می شود.

در ادامه تنها نمونه هایی از تعریف و تمجید های مکرر و پی‌درپی سایت hashemirafsanjani.ir از حجت الاسلام هاشمی رفسنجانی در جداول ذیل آمده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: