تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۴ - ۱۳:۴۳ کد مطلب 85870

دیدار شورای تبیین آرمان های انقلاب اسلامی و بازخوانی خط امام (ره) با مرجع تقلید شیعیان؛

آیت الله علوی گرگانی: افراد شاخص حوزه و دانشگاه با وحدت جامعه را از علم و دین سیراب کنند

آیت‌الله علوی‌گرگانی با تاکید بر لزوم فعالیت در زمینه وحدت حوزه و دانشگاه گفت: باید افراد شایسته حوزه علمیه و دانشگاه‌ها شناسایی شوند تا این افراد در زمینه وحدت حوزه و دانشگاه فعالیت کرده و جامعه را با نشر علم و دین سیراب کنند.

به گزارش میدان ۷۲، آیت‌الله علوی‌گرگانی ظهر امروز در دیدار با اعضای شورای تبیین آرمان های انقلاب اسلامی و بازخوانی خط امام (ره)، اظهار داشت: وحدت حوزه و دانشگاه موضوع بسیار مهمی است واگر این دو مجموعه با یکدیگر وحدت داشته باشند آثار بسیار خوبی را به همراه دارد.

مرجع تقلید شیعیان با تاکید بر لزوم فعالیت در زمینه وحدت حوزه و دانشگاه افزود: باید افراد شایسته و جاافتاده‌ای که در حوزه علمیه و دانشگاه‌ها هستند، را شناسایی کنیم تا این افراد در زمینه وحدت حوزه و دانشگاه فعالیت کرده و جامعه را با نشر علم و دین سیراب کنند.

آیت‌الله علوی‌گرگانی با اشاره به آثار و برکات وحدت حوزه و دانشگاه بیان کرد: اگر وحدت حوزه و دانشگاه ایجاد شود از کمالات علمی دانشجویان و طلاب استفاده می‌شود و این دو مجموعه ذوب در یکدیگر می‌شوند و جامعه از آثار آن بهره‌مند می‌شود.

وی با بیان اینکه در زمینه وحدت حوزه و دانشگاه نیازمند اقدامات بیشتری هستیم، عنوان کرد: باید در زمینه وحدت حوزه و دانشگاه، دانشجویان را آگاه و روشن کنیم و به آن‌ها بگوئیم که حوزه و دانشگاه برای یکدیگر هستند و در یک هدف گام برداشته و فعالیت می‌کنند.

استاد سطوح عالی حوزه علمیه تصریح کرد: طلاب در خطابه و بیان ضعیف هستند که باید در زمینه تقویت آن‌ها اقدام شود، هدف شما بسیار با ارزش است ولی باید اقدامات بیشتر مجموعه‌های خود را افزایش دهد تا جامعه از وحدت حوزه و دانشگاه بهره‌مند شود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: