تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۰۵:۴۲ کد مطلب 85925

ماجرای من بدتر از سوشا بود

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ابراهیم تهامی مربی تیم فوتبال استقلال اهواز معتقد است نباید در ماجرای سوشا مکانی طوری رفتار شود که فوتبال او نابود شود. گفتگوی تهامی با بانک ورزش را می خوانید: ماجرای سوشا مکانی را شنیده اید؟ بله ولی نمی دانم جریان نیستم و صحبتی در این باره ندارم. اگر هم در […]

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ابراهیم تهامی مربی تیم فوتبال استقلال اهواز معتقد است نباید در ماجرای سوشا مکانی طوری رفتار شود که فوتبال او نابود شود. گفتگوی تهامی با بانک ورزش را می خوانید:

ماجرای سوشا مکانی را شنیده اید؟

بله ولی نمی دانم جریان نیستم و صحبتی در این باره ندارم. اگر هم در ماجرای سپاهان صحبتی کردم چون در جریان بودم و فوتبال را دیده بودم.

همان که گفته بودید کاری کردند که مقابل شما مساوی کنند تا سرمربی شان اخراج شود؟

بله، من به عنوان یک مربی این قضایا را دیدم، من کنار زمین بودم و می دیدم که چه اتفاقاتی رخ می دهد.

به ماجرای سوشا برگردیم، فکر نمی کنید فوتبال او نابود شود؟

فوتبال من هم نابود شد، من که بدتر از سوشا بودم، جام جهانی را از من گرفتند.

ولی یک بازیکن و به طور کلی یک چهره سرشناس باید حواسش به برخی کارهایش باشد.

به هرحال خدا هم راضی نمی شود که این کارها را با این بنده خدا بکنند. بنده می تواند بنده را گول بزند ولی خدا گول زدنی نیست، کسی که این کارها را می کند باید جواب پس بدهد. من چون شکست خورده ام می گویم این کارها را با سوشا نکنید، گناه دارد. فوتبالش را نابود نکنید. او جوان است، فوتبالش را نابود نکنید، مگر احمدی نژاد، مادر چاوز را بغل نکرد؟ چه اتفاقی افتاد؟ پخش شدن عکس هایش چه حاصلی داشت؟ چرا یک عکس اینقدر باید مهم باشد؟

برخی این ماجرا را با قضیه بنزما مقایسه می کنند و می گویند باشگاه باید بیش از این از سوشا حمایت می کرد.

ما اروپایی ها را می بینیم و تعریف شان می کنیم ولی وقتی به مرحله عمل می رسد چه کارهایی که نمی کنیم. همین مجاهد (خذیراوی) را ببینید، با او چه کردند؟ فوتبالش را نابود کردند، آن همه تکنیک نابود شد، مگر او در آن جشن تنها بود؟ بیایید کمک کنیم که این مشکل حل شود. نگذاریم فوتبال سوشا نابود شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: