تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۲۳:۴۸ کد مطلب 86014

حسن عباسی:دشمن پس از ناکامی در توطئه‌ها به دنبال نفوذ است

مدیر اندیشکده یقین بیان داشت: دشمن در پس ناکامی در طرح توطئه‌های مختلف برای در سیطره درآوردن کشورهای جهان به ویژه کشورهای مسلمان و انقلاب اسلامی ایران، سناریوی نفوذ در درون ملت‌ها را طراحی کردند.

به گزارش میدان۷۲ حسن عباسی امروز در همایش بزرگ گفتمان انقلاب اسلامی و گرامی‌داشت شهید گرانقدر شیخ نمر در مسجد صاحب‌الزمان (عج) فقیه محله جویبار، اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین مسائلی که در جلسات بسیجیان و حزب‌اللهیان ولایی کشور باید از آن بیان شود، یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) بوده که اقتدار و عزت انقلاب و نظام مقدس جمهوی اسلامی ایران به برکت نام همین بزرگان انقلاب اسلامی ایران است.

 

وی با بیان اینکه بین همه مردم و مومنین و کسانی که در انقلاب اسلامی سهیم هستند نام بسیجیانی می‌درخشد که دوره‌های متعددی را از ابتدای پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و نظام اسلامی ایران تاکنون مشاهده کرده اما هیچ خللی در اراده آنها برای دفاع از ولایت، انقلاب و ارزش‌های آن حاصل نشد، افزود: نکته مهم ارزشی و مزیت ارزش آفرین بسیجیان و این دسته از خانواده‌های شهدا و ایثارگران همین بخش است.

 

پژوهشگر و مدیر اندیشکده یقین با اشاره به اینکه در حقیقت باید جشنی برگزار شود تا از همه افراد به ویژه خانواده‌های شهدا و ایثارگران که ۳۷ سال استقامت کردند و نه تنها کمر بسیاری از استوانه‌ها را شکستند بلکه با استقامت، شهامت و از خودگذشتگی خود کمر خیلی از دشمنان را خم کردند تجلیل شود، گفت: استقامتی سترگ در مقابل فتنه‌ها، توطئه‌ها و انحراف‌ها که نه تنها آنان را با لغزش روبه‌رو نکرده بلکه این استقامت و ایستادگی همچنان در پای انقلاب، نظام و ولایت ادامه دارد.

 

عباسی با بیان اینکه با مروری بر مسائل گذشته باید نسبت به آینده توجه داشته باشیم، گفت: مهم‌ترین دلیل تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی، علما و بزرگان دین مبین اسلام بر برخورداری از استقامت، توجه و بصیرت لازم در وضعیت کنونی جهان؛ ایجاد فضایی بوده که هیچ قانونی در آن حاکم نبوده و از همه مهم‌تر اینکه به وجود آورنده این فضایی که مردم ملت‌های جهان در حال استشمام از آن هستند کسی نیست غیر از استکبار جهانی که با کشتار بی‌رحمانه مردم مسلمان و جنایت‌های غیر انسانی در دنیا و با پیروی از اصل حقوق بشر آمریکایی خود را کدخدای حاکمیت جهان می‌داند.

 

وی تصریح کرد: حاکمانی که هر جایی که دلشان خواست چپاول می‌کنند، غارت می‌کنند و به جنایات متعددی مرتکب می‌شوند که این دسته از آدم‌کشی‌ها، جنایت‌ها و چپاول‌گری‌ها در نمادهایی مانند رژیم کودک‌کش صهیونیستی در نقاط متعدد مانند عراق، پاکستان، افغانستان و سایر کشورها جلوه می‌کند.

 

پژوهشگر و مدیر اندیشکده یقین با اشاره به اینکه عالم وارسته‌ای چون شیخ نمر که فقط جرم او امر به معروف و نهی از منکر بوده را به جرم تروریست بودن به شهادت می‌رسانند، گفت: کسانی این عالم بزرگوار را به شهادت می‌رسانند و به او لقب تروریست می‌دهند که خودشان سرچشمه تروریست جهانی هستند یعنی معادلات واژه‌ها هم وارونه است و قوائد و قوانین حاکم نیست.

 

عباسی افزود: معنای توحشی که امروزه استکبار و صهیونیسم در جهان ایجاد کرده‌, بدین معنا نیست که بتوانند در معادلات هم مرزی، قوانین و بسیاری از قوانین بین‌المللی با دیگران بنشینند و مشکلات را خاتمه دهند.

 

وی با اشاره به اینکه هر کشور و هر بخشی از مظلومین جهان اگر حواسشان نباشد که در چه شرایطی در دنیا در حال زندگی هستند با شکست روبه‌رو می‌شودند، گفت: ارباب جهانی با محاسبات علمی و بهره‌گیری از تفکرات اندیشمندان و دانشمندان متعددی در فضای امروز جهان در نگاه نظریه پردازی و در گفتمان‌های سلطه و سیطره جهان طراحی می‌کند.

 

پژوهشگر و مدیر اندیشکده یقین بیان داشت: دشمن در پس ناکامی در طرح توطئه‌های مختلف و یا عدم دستیابی به خواسته‌های نامشروع خود در طرح‌ریزی برای در سیطره در آوردن کشورهای جهان به ویژه کشورهای مسلمان و انقلاب اسلامی ایران، سناریوی نفوذ را در جامعه در درون ملت‌ها به ویژه در موضع انقلاب اسلامی طراحی کردند.

 

عباسی چرایی اجرای سناریوی نفوذ توسط استکبار و صهیونیسم به میهن اسلامی ایران را شکست گفتمان سلطه در مقابل گفتمان فرهنگ شیعی عنوان کرد و افزود: گفتمانی که استکبار قصد اجرای آن به عنوان گفتمان سلطه بر جهان در جریان تفکر تک قطبی خود طراحی کرده بود در مقابل گفتمان فرهنگ شیعی که توسط امام خمینی (ره) و عنصر ولایت فقیه در ایران اجرا شد گفتمان جدیدی را در مقابل گفتمان سلطه قرار داد که مهد آن در انقلاب اسلامی اجرا و توجه همه کشورها را به پیروی از این گفتمان و به سمت انقلاب اسلامی ایران جلب کرد.

 

وی تأکید کرد: سربازان انقلاب باید توجه کنند در لبه تیز هجمه‌های خائنانه جهان کفر قرار گرفته‌اند و باید با افزایش آمادگی در چنین شرایطی توطئه‌های دشمنان اسلام و انقلاب را خنثی کنند.

 

منبع:خبرگزاری دانشجو

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: