تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۰۵:۰۸ کد مطلب 86050

گاف روزنامه اصلاح‌طلب درباره جلیلی

یک روزنامه زنجیره‌ای در ادامه دشمنی‌های کور علیه اصولگرایان و تحلیل‌های اختلاف‌افکنانه مدعی شد سعید جلیلی دنبال ریاست مجلس است و می‌خواهد ضمن ورود به مجلس علی لاریجانی را کنار بزند!! به گزارش پایگاه ۵۹۸، روزنامه آرمان که وابسته به خانواده هاشمی است در تیتری با عنوان «خوشحال از غیبت لاریجانی، ائتلاف اصولگرایان به جلیلی […]

یک روزنامه زنجیره‌ای در ادامه دشمنی‌های کور علیه اصولگرایان و تحلیل‌های اختلاف‌افکنانه مدعی شد سعید جلیلی دنبال ریاست مجلس است و می‌خواهد ضمن ورود به مجلس علی لاریجانی را کنار بزند!!

به گزارش پایگاه ۵۹۸، روزنامه آرمان که وابسته به خانواده هاشمی است در تیتری با عنوان «خوشحال از غیبت لاریجانی، ائتلاف اصولگرایان به جلیلی پیوست» نوشت: سرانجام همان گونه که انتظار می‌رفت سعید جلیلی دبیر سابق شورای عالی امنیت ملی و نامزد اصولگرای انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۲ به ائتلاف اصولگرایان پیوست. البته به نظر می‌رسد با نگاهی حتی گذرا به تحولات اخیر اصولگرایان بتوان مدعی شد این ائتلاف اصولگرایان بود که به جلیلی پیوست! به بیانی دیگر باید گفت که اصولگرایان در غیاب بزرگانی همچون مرحوم آیت‌الله مهدوی کنی و حبیب‌الله عسگر اولادی و برکنار ماندن ناطق نوری و علی  لاریجانی از ائتلافشان، سند شش دانگ جبهه سیاسی خود را به نام سعید جلیلی زدند.
این روزنامه ادامه می‌دهد: آنچه در خصوص جلسات اصولگرایان عجیب به نظر می‌رسید عدم حضور جلیلی بود اما همانطور که پیش‌بینی می‌شد جلیلی با راحت شدن خیالش از ناحیه لاریجانی و اینکه او در جلسات و ائتلاف اصولگرایان شرکت نخواهد کرد، سرانجام در جلسه شورای ائتلاف اصولگرایان شرکت کردتا شاید بدل به سرلیست اصولگرایان (؟!) شود.

آرمان با ادعای اینکه «سرانجام آن شد که می‌شد حدس زد» می‌نویسد: به نظر می‌رسد جلیلی این بار می‌خواهد شانس خود را در انتخابات مجلس امتحان کند و از شکست در ریاست جمهوری پلی به پیروزی در مجلس بسازد. البته به نظر نمی‌رسد جلیلی تنها به ورود صرف به مجلس دهم اکتفا کند. او احتمالاً هدفی جز تکیه زدن بر جایگاه ریاست مجلس در سر ندارد. خواستی که محقق نمی‌شود مگر با رقابت با علی لاریجانی و انداختن او از چشم اصولگرایان و تصاحب جایگاه وی در ذهن و ضمیر آنها. اما باید منتظر ماند و دید که آیا جلیلی چنین استراتژی و کاریزمایی را حائز است؟ اینطور که به نظر می‌رسد ماه‌های آتی و روزهای پس از انتخابات در اسفند ماه آبستن حوادث بسیاری خواهد بود(!)

این نبوغ استراتژیک روزنامه اجاره‌ای در حالی است که سعیدجلیلی اصلاً نامزد انتخابات نیست و روزنامه زنجیره‌ای ناشی با استراتژی در کردن اصطلاحات به کاهدان زده است.

منبع: کیهان

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: