تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۶ - ۱۳:۳۹ کد مطلب 86096

در نامه رییس‌ جمهور به رییس قوه قضائیه درخواست شد؛

رسیدگی فوری و خارج از نوبت به پرونده حمله به سفارت و کنسولگری عربستان

رییس‌ جمهوری طی نامه‌ای به رییس قوه قضائیه خواستار رسیدگی فوری و خارج از نوبت به پرونده حمله به سفارت و کنسولگری عربستان سعودی در تهران و مشهد شد.

به گزارش میدان ۷۲، رییس‌ جمهوری طی نامه‌ای به رییس قوه قضائیه خواستار رسیدگی فوری و خارج از نوبت به پرونده حمله به سفارت و کنسولگری عربستان سعودی در تهران و مشهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در نامه‌ای به آیت‌الله آملی لاریحانی رییس قوه قضائیه تأکید کرد که باید با مجازات عاملان و آمران این جرم آشکار، برای همیشه جلو این‌گونه تعرضات به امنیت کشور و توهین به اقتدار و جایگاه نظام گرفته شود.

 1. حسن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  از قوه محترم قضائیه تقاضامندیم پس از بررسی همه جانبه با توجه به آتش گرفتن مشکوک سفارت توسط افراد داخل سفارت قبل از حمله و مشخص شدن متهمین نام گروه و حزب آنان فاش شود به خصوص فتنه گران و حامیانشان و ساکتین فتنه از اسلاف و اخلافشان.

 2. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  عربستان این دستور روحانی را به حساب عجز ایران و التماس برای حفظ روابط خواهد دانست

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  باسمه تعالی/ با توجه تأخیر در اقدامات پیشگیرانه دولت برای جلوگیری از حوادث اینگونه،جزء جرم ها قرار نمیگیرد و این تأخیر برای سرکوب شور انقلابی نبوده است تا دیگر ،کسی جرأت نکند برای اقدامات مشابه استعمار داخلی و خارجی اعتراض کند؟ آفتاب پشت ابر کی ظاهر میشه؟ و آیا …؟!!!

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  عربستان این تعجیل را به حساب التماس ایران برای رابطه خواهد گذاشت

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: