تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۷ کد مطلب 86174

رئیس شورای هماهنگی اصلاحات در گفتگو با میدان 72؛

مانعی برای حضور احمدی نژاد در انتخابات ۹۶ نیست/ نتوانیم وعده ها را عملی کنیم اوضاع برمی گردد

این عضو شورای اصلاح طلبان، میزان اقبال مردم به دکتر احمدی نژاد را وابسته به عملکرد روحانی دانسته و افزود: تا انتخابات ۹۶ دو سال وقت داریم و باید ببینیم عملکرد آقای روحانی تا انتخابات چه می شود و وعده های که داده اند را چقدر می توانند عملیاتی کنند. اگر ایشان توانست این وعده ها را عملیاتی کند، باید منتظر نظر مردم و مقایسه هشت سال آقای احمدی نژاد با چهار سال آقای روحانی باشیم. ولی من فکر می کنم انتخابات ۹۶ برای آمدن آقای احمدی نژاد کمی زود باشد.

حجت الاسلام محسن رهامی رئیس شورای هماهنگی جبهه اصلاحات در حاشیه ختم دایی رئیس جمهور اسبق کشورمان در گفتگو با میدان ۷۲ با اشاره به حضور احتمالی دکتر احمدی نژاد در انتخابات ۹۶ گفت: ایشان اگر تا آن زمان ممنوعیت یا محکومیتی پیدا نکنند می توانند در انتخابات شرکت کنند و مانعی برای حضور ایشان وجود ندارد.

این عضو شورای اصلاح طلبان میزان اقبال مردم به دکتر احمدی نژاد را وابسته به عملکرد روحانی دانسته و افزود: تا انتخابات ۹۶ دو سال وقت داریم و باید ببینیم عملکرد آقای روحانی تا انتخابات چه می شود و وعده های که داده اند را چقدر می توانند عملیاتی کنند. اگر ایشان توانست این وعده ها را عملیاتی کند، باید منتظر نظر مردم و مقایسه هشت سال آقای احمدی نژاد با چهار سال آقای روحانی باشیم. ولی من فکر می کنم انتخابات ۹۶ برای آمدن آقای احمدی نژاد کمی زود باشد. معمولا ریاست جمهوری ها در ایران دو دوره ای بوده اند و دو دوره طول می کشد تا مردم و نخبگان یک ارزیابی از عملکرد فرد انجام بدهند. من فکر می کنم بگذاریم هشت سال دوره آقای روحانی تمام شود.

رهامی با اشاره به اینکه مردم از تندروی و افراط و تفریط خسته شده اند بیان داشت: الان اقبال به سوی کسانی است که بیایند و به مردم آرامش دهند و مشکلات را حل کنند. دلیل اینکه ما برای انتخابات مجلس آمده و ثبت نام کرده ایم نیز این است که جامعه به نیروهای مسن تر و کارکشته تر که تجربه بیشتری دارند و تجربه شان را در دوران جنگ نشان داده اند تمایل بیشتری دارد. البته ممکن است ما هم نتوانیم کار کنیم و دوباره اوضاع به قبل برگردد.

وی در پایان گفت: آقای احمدی نژاد می توانند در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند ولی این که ۱۰ الی ۱۵ ملیون رای بیاورند قطعی نیست. من معتقدم که جامعه فعلا زمینه ای را بری حضور ایشان نمی بیند.

 1. روستا زاده :
  آیا موافقید؟ Thumb up 23 Thumb down 1

  بله پیش بینی رای کمی مشکل هست چون تفاوت رای بین احمدی نژاد ودیگر رقبا پانزده تا بیست میلیون رای میباشد.

 2. هومن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 12

  فتنه گر منحرف پیوندتان مبارک

 3. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 2

  حالا مثلا چه حرف تازه ای زده شد؟ اینها فقط با آوردن نام احمدی نژاد میخواهند خوانده شوند وگرنه……

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 9 Thumb down 1

  بیچاره هامثل قوم صالح حقیقت راذبح کردید که برای خانمان سوزیک دولت غربگرای لیبرال برسرتان آمد آخرروحانی اگر۴سال دیگربمانددیگرچیزی ازکشورباقی می ماند؟

 5. حق گو :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 2

  شما لازم نیست فکر خادم ملت باشید ملت ولایی خود می دانند کی خواهان محبوب قلب ها باشند.

 6. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 2

  از کی تا حالا از امام زمان یاد کردن شذ افراط و تفریط؟!؟!؟!
  گناه احمدی نپزاد فقط ولایت مدار بودنش بود وگرنه اگه مثل بعضی ها پاچه کدخدا رو می چسبید می شد آرامبخش دل های پریشان!
  چه چیزا

 7. ابراهیم :
  آیا موافقید؟ Thumb up 4 Thumb down 1

  بله پیش بینی رای کمی مشکل هست چون تفاوت رای بین احمدی نژاد ودیگر رقبا پانزده تا بیست میلیون رای میباشد.این دوستم عجب حرفی زده و حقه من در منطقه صفر مرزیم این حرف رو تو دهان همه میشنوم

 8. محسن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 1

  ایشان خودشان صلاحیت هیچ منصبی را در جمهوری اسلامی ندارند اونوقت می خوان صلاحیت بقیه رو تایید کنند

 9. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 1 Thumb down 0

  زهی به انصاف ایشان!

  امثال کریمی اصفهانی و… یاد بگیرند!

 10. حسین :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 1

  احمدی نژاد هم ذر صلاحیت وهم در انقلابی بودن درشجاعت درتجربه مدیرت از دو رئس جمهور فبلی و حال بلاتر می باشد چون ایشان اول بخشدار . معاون فرماندار .فرماندار .استاندار وشهردار تهران در سابقه خود داشت ولی آن سه نفر دیگر سابقه اجرای مدیرتی از پائن به بالا را ندارنند

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: