تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۷ - ۱۹:۱۳ کد مطلب 86184

عکس/انتشار «یالثارات» بعد از لغو امتیاز!

جدیدترین شماره هفته‌نامه «یالثارات‌» ارگان رسمی «انصار حزب‌الله»، دو روز پس از لغو امتیاز از سوی هیئت‌ نظارت بر مطبوعات منتشر شد و روی پیشخوان دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت. به گزارش پایگاه ۵۹۸، پروانه هفته‌نامه «یالثارات الحسین» ارگان رسمی «انصار حزب‌الله»، در جلسه مورخ ۹۴/۱۰/۱۴ هیئت نظارت بر مطبوعات که با حضور اکثریت اعضای هیئت برگزار […]

جدیدترین شماره هفته‌نامه «یالثارات‌» ارگان رسمی «انصار حزب‌الله»، دو روز پس از لغو امتیاز از سوی هیئت‌ نظارت بر مطبوعات منتشر شد و روی پیشخوان دکه‌های مطبوعاتی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، پروانه هفته‌نامه «یالثارات الحسین» ارگان رسمی «انصار حزب‌الله»، در جلسه مورخ ۹۴/۱۰/۱۴ هیئت نظارت بر مطبوعات که با حضور اکثریت اعضای هیئت برگزار شد و بیشتر به مباحث نظارتی اختصاص یافت، با توجه به تبصره (٢) ماده (۶) قانون مطبوعات و به‌دلیل توهین به معاون امور زنان رئیس جمهور لغو شد.

در عین حال انصار حزب‌الله روز گذشته در پایگاه خبری خود از انتشار جدیدترین شماره این هفته‌نامه و عرضه آن در کیوسک‌های مطبوعاتی خبر داد و اعلام کرد: شماره ۸۲۷ نشریه «یالثارات»، حاوی گزارش‌هایی انتقادی از فیلترینگ و سیاست‌های دولت یازدهم در فضای مجازی و یک گزارش از شکل زباله‌گردی و مافیای شبکه‌ای دخیل در آن است.

«برگ‌هایی سیاه از کارنامه مولاوردی (معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری) و توضیحات عبدالحمید محتشم (دبیرکل انصار حزب‌الله) درباره بددهانی مولاوردی» عناوین دیگر مطالبی است که در صفحه ۵ «یالثارات» پس از لغو امتیاز منتشر شده است.

«انصار حزب‌الله» در تازه‌ترین شماره ارگان رسمی خود، به نقد برجام و ارائه تحلیل‌هایی برای ترکیب آینده مجلس پرداخته و گزارشی نیز درباره زندگی و مبارزات شیخ شهید نمر باقر النمر روحانی مبارز شیعه و نحوه موضع‌گیری دولت در قبال رژیم سعودی که از نظر این تشکل انفعالی است، منتشر کرده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: