تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۸ - ۱۸:۱۲ کد مطلب 86216

مهاجم برزیلی ملوان هم با ایران قطع رابطه کرد!

مهاجم مورد نظر باشگاه ملوان به دلیل اقدامات عربستان علیه ایران و خبرسازی های کذب تصمیم گرفت به کشورمان سفر نکند. مسعود رضائیان مدیرعامل باشگاه ملوان با تایید این خبر به خبرگزاری فارس گفت: او به باشگاه اعلام کرد جنگ است و من به ایران نمی آیم. به گزارش پایگاه ۵۹۸، باشگاه ملوان با یک […]

مهاجم مورد نظر باشگاه ملوان به دلیل اقدامات عربستان علیه ایران و خبرسازی های کذب تصمیم گرفت به کشورمان سفر نکند. مسعود رضائیان مدیرعامل باشگاه ملوان با تایید این خبر به خبرگزاری فارس گفت: او به باشگاه اعلام کرد جنگ است و من به ایران نمی آیم.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، باشگاه ملوان با یک مهاجم برزیلی به توافق رسید و قرار بود این بازیکن به ایران باید تا در نیم فصل دوم برای ملوان بازی کند اما قطع روابط دیپلماتیک برخی کشورها با ایران باعث شد که این بازیکن قید حضور در ایران را بزند.

مسعود رضائیان مدیرعامل باشگاه ملوان با تایید این خبر به خبرگزاری فارس گفت: او به باشگاه اعلام کرد جنگ است و من به ایران نمی آیم. هرچه هم ما به او گفتیم جنگی در کار نیست قبول نکرد.

به گزارش فارس، پیش از این نیز باشگاه ملوان با یک مهاجم خارجی به توافق رسیده بود که به دلیل سابقه حضور در باشگاه های رژیم اشغالگر قدس باشگاه ملوان قید جذب این بازیکن را زد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: