تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۰۹:۲۸ کد مطلب 86238

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس در گفتگو با میدان 72؛

دولت احمدی نژاد در مسیر ولایت بود/ خط نفوذ، وارونه جلوه دادن چهره های مورد اعتماد مردم است

مجتهدزاده با اشاره به تخریب های اخیر بر علیه دکتر احمدی نژاد و دولت سابق گفت: دولت آقای دکتر احمدی نژاد که واقعا ارزش های انقلابی را سر دست گرفت و آن را عرضه کرده و راه شهداء را ادامه می دادند. در جلساتی که با ایشان بودیم همیشه از شهدا و رهبر معظم انقلاب یاد کرده و صحبت می کردند. برای ما کاملا مشخص بود مسیری که پیش می روند مسیر ولایت و شهدا می باشد.

مریم مجتهدزاده لاریجانی رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس از ارتباطش با احمدی نژاد خبر داد. مجتهدزاده در گفتگو با میدان ۷۲ رئیس سابقش را ” انسان شریف” خوانده و افزود: در دولت های نهم و دهم کار دولت خیلی سنگین بود و افرادی که با آقای احمدی نژاد کار می کردند باید ۲۴ ساعت مثل ایشان وقت می گذاشتند.

وی با اشاره به نقش احمدی نژاد در انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی گفت: آقای احمدی نژاد اصلا در انتخابات مجلس شورای اسلامی ورود پیدا نکردند. توصیه ای هم از جانب ایشان مبنی بر حضور یا عدم حضور ما نبوده است.

ایشان در ادامه علت عدم حضورش در این انتخابات را ” خدمت به شهدا” عنوان کرده و افزود: من به علت فعالیت فعلی ام در حیطه دفاع مقدس و شهدا احساس کردم که علاقه بیشتری به این راه داشته و بیشتر می توانم خدمت کنم. کار برای شهدا مرا راضی تر می کند و به همین دلیل در انتخابات حضور پیدا نکردم. البته حضور در مجلس به علت جایگاه قانونگزاری بسیار مهم بوده و هرچقدر مشارکت بالاتر باشد بهتر است. همین مشارکت بالا پیامی به دشمنان است که مردم به نظام اعتماد داشته و مسیر کلی جمهوری اسلامی مورد مقبولیت آنها می باشد.

این معاون رئیس جمهور سابق کشورمان با اشاره به نقش زنان در انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خانم های بسیار فرهیخته، عالمه و کارآمدی در انتخابات شرکت کردند که در تمام عرصه ها حضور دارند. این بانوان هم در سنگر خانواده هایشان و هم در سنگرهای اجتماعی و سیاسی موفق و کارآمد هستند.

مجتهد زاده

مجتهدزاده با اشاره به تخریب های اخیر بر علیه دکتر احمدی نژاد و دولت سابق گفت: دشمن بیکار نمی نشیند و توطئه های خودش را انجام می دهد و می خواهد شور و نشاط ایجاد شده در بین مردم را از بین ببرد. هر دولتی که می آید برای این نظام کار کرده و زحمت می کشد. حکم رئیس همه دولت ها توسط مقام معظم رهبری تنفیذ می شود و در این که خدمتگزار هستند هیچ شکی نیست. خصوصا دولت آقای دکتر احمدی نژاد که واقعا ارزش های انقلابی را سر دست گرفت و آن را عرضه کرده و راه شهداء را ادامه می دادند. در جلساتی که با ایشان بودیم همیشه از شهدا و رهبر معظم انقلاب یاد کرده و صحبت می کردند. برای ما کاملا مشخص بود مسیری که پیش می روند مسیر ولایت و شهدا می باشد.

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت زنان در دفاع مقدس با هشدار به اینکه دشمن دنبال استحاله و وارونه جلوه دادن چهره های مورد اعتماد مردم می باشد اظهار داشت: پیش از این دشمن جنگ سخت را به ما تحمیل کرد که الحمدالله ما با کمک ایمان، امید به آینده و اهداف روشنی که داشتیم توانستیم در جنگ سخت پیروز بشویم. حالا هم جنگ نرم را به ما تحمیل کردند. دشمن می خواهد در این جنگ نرم، چهره ی شخصیت های مورد اعتماد مردم را وارونه جلوه دهد، ارزش ها را کمرنگ کرده و از درون استحاله کنند. به هر حال مقام معظم رهبری پیرامون دولت آقای دکتر احمدی نژاد تعابیر خاصی را داشتند و دشمن می خواهد از طریق زیر سوال بردن آقای احمدی نژاد و دولت او در سطح جامعه، رهبری را زیر سوال و اشکال ببرند. می خواهند بگویند آن تعاریفی که از آقای احمدی نژاد شده این مشکلات را پیدا کرده است.

وی با اشاره به خدمات ارزنده دولت های نهم و دهم افزود: اگر بخواهیم کارهای آن دوران بررسی شود، کارهای بسیار عظیمی در حوزه نانو، علم و فناوری، دانشگاه ها، حوزه راه سازی، حوزه خدمات رسانی، ساخت و ساز، احداث کارخانه و در هر حوزه ای که شما فکر کنید دولت گذشته مشغول کار بودند و با قدرت کار می کردند. دشمن می خواهد با زیر سوال بردن این خدمات، در سطح جامعه دو قطبی ایجاد کرده و وحدت که تنها عامل پیروزی است را خدشه دار کنند.

ایشان با اشاره به نفوذ دشمن برای تخریب آرمان ها و شخصیت های بزرگ نظام گفت: بصیرت لازم است تا انسان توطئه های دشمن را در این زمینه بشناسد که لازمش صبر، تحمل و مقاوت است. اگر مردم این خصوصیات را داشته باشند قطعا به توطئه های دشمن در این زمینه پی خواهند برد. دشمن بیکار نمی نشیند و نفوذ می کند. آنها از اول با ماهیت انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی مشکل دارند. با اهدافی که جمهوری اسلامی دارد و مثل عطر خوش گلهای بهاری دنیا را تحت تاثیر قرار داده و حرف کل مستضعفان جهان بوده است مشکل دارند.

مجتهدزاده در پایان بیان کرد احمدی نژاد نماد یک حرکت انقلابی و تفکر اسلامی بود. طبیعی است که نمی خواهند ساکت بنشیند و به هر طریقی سعی در تخریبش دارند.

گفتگو از حسین مولوی

 1. احمد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 7 Thumb down 26

  اگر در مسیرولایت بود خواب ۱۱روزه چه بودعزیزم

  • ناشناس :
   آیا موافقید؟ Thumb up 6 Thumb down 0

   پایمردی یازده روزه همان عمل بزرگی بود که نه تنها یکبار هم رهبری از آن ابراز ناراحتی نکرد که تازه وزیر اطلاعات متمرد را به همکاری با دولت و سایر نهادهای اطلاعاتی فراخواند. نتیجه این دستور هم شناسایی عوامل خطرناک نفوذی جاسوس بود که دستگیر و اعدام شدند.

 2. کم :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 7

  از همه دزد تر خود همین آقای … است با دزدی که در زمان احمدی نژاد از طریق … انجام دادند و بجای تحریم ها مردم رادور زدند

 3. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 19 Thumb down 5

  برخی مثل مگس علاقه مند به قاذورات اند

  ۸سال خدمت وپای کار بودن رانمی بینند

  ۱۱روز رابزرگ نمایی میکنند

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 18 Thumb down 4

  قطعا ان ۱۱روز هم در راستای ولایت بوده در همان ۱۱روز چند ملاقات با رهبری معظم داشتند ضمن اینکه مقام ولایت هم در اینخصوص چیزی نگفتند بعضی از اصولگرایان برای زمین زدن احمدی نزاد این مسایل کذب را رسانه ای کردندمردم باید گوش بفرمان رهبری باشند نه گوش بفرمان ساکتین فتنه ۸۸ که خود اصولگرا جا زده اند

 5. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 3 Thumb down 12

  رکورد شکنی در فساد و اختلاس و بورسیه های غیر قانونی و غارت بیت المال و قانون شکنی و…. همه و همه از افتخارات دولت اختلاسی نژاده

 6. گیتی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 5 Thumb down 0

  این صدا وسیا کاش یک بار این نوع صداها واین جور سیماها را برای روشن شدن افکار مردم نشان دهد……اگر در بعضی برنامه های زنده با اشاراتی کنترل شده مطالبی گفته نمیشد مردم فکر میکردند دولت یازدهم واقعا ناجی ملت بوده …..افسوس !

 7. سعید :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 4

  سلام ا خدمات احمدی نژاد در هشت سال انقدر زیاد می باشد ان ۱۱ روز قابل گذشت میباشد

  • ناشناس :
   آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 1

   خدمتی که احمدی نژاد در آن ۱۱ روز به رهبری و کشور کرد از کل خدمات ۸ ساله اش بیشتر است. اگر خدای نکرده نفوذیها فرصت می یافتند و دستور رهبری نمصلحی و الزام وی به همکاری با دولت خدمتگزار و سایر نهادهای اطلاعاتی نبود و جاسوسان موساد دستگیر و اعدام نمی شدند فقط خدا می داند چه در انتظار ایران بود.

 8. حامد :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  در راستای خط امام بود که رییس این دولت پاکدست ۱۰ روز خانه نشست و با آقا قهر کرد و از خانه جهان را مدیریت نمود.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: