تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۰۵:۰۹ کد مطلب 86248

پیشنهاد وسوسه‌کننده به پدیده پرسپولیس

باشگاه چینی گرینلند شین‌هوا حاضر است ۸۰۰ هزار دلار برای یک فصل به هافبک شماره ۸ پرسپولیس پرداخت کند به شرط آنکه خود احمد نوراللهی دنبال رضایتنامه‌اش برود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، به تازگی باشگاه «گرینلند شین‌هوا»ی چین پیشنهاد ۸۰۰ هزار دلاری به احمد نوراللهی ارائه داده است. این باشگاه چینی حاضر است ۸۰۰ هزار […]

باشگاه چینی گرینلند شین‌هوا حاضر است ۸۰۰ هزار دلار برای یک فصل به هافبک شماره ۸ پرسپولیس پرداخت کند به شرط آنکه خود احمد نوراللهی دنبال رضایتنامه‌اش برود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به تازگی باشگاه «گرینلند شین‌هوا»ی چین پیشنهاد ۸۰۰ هزار دلاری به احمد نوراللهی ارائه داده است. این باشگاه چینی حاضر است ۸۰۰ هزار دلار برای یک فصل به هافبک شماره ۸ پرسپولیس پرداخت کند به شرط آنکه خود احمد نوراللهی دنبال رضایتنامه‌اش برود. البته بسیار بعید به نظر می‌رسد باشگاه پرسپولیس چنین اجازه‌ای به نوراللهی جوان بدهد.

از سوی دیگر این هافبک آزادشهری دانشجوی تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی هم به شمار می‌رود که می‌تواند مانعی بر سر راه لژیونر شدن او باشد. پیش از این مرتضی پورعلی‌گنجی بازیکن ملی‌پوش کشورمان هم پیراهن «تیانجین‌تدا»ی چین را پوشیده بود و حالا باید دید تکلیف پیشنهاد اخیر چشم‌بادامی‌ها به احمد نوراللهی چه می‌شود؟

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: