تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۱۹ - ۱۸:۳۷ کد مطلب 86270

انتشار ۲۱۵ امین شماره از هفته‌نامه ۹ دی

تیتر اول این شماره با بازخوانی نامه مهم امام خمینی (ره) خطاب به نوه اش، فرزند سید مصطفی و منع  سید حسین خمینی از ورود به دسته بندی ها و فعالیت های سیاسی،  به دلایل انصراف سید حسن خمینی از شرکت در آزمون خبرگان پرداخته است.   تصویر یک این هفته مربوط به ویژه نامه […]

تیتر اول این شماره با بازخوانی نامه مهم امام خمینی (ره) خطاب به نوه اش، فرزند سید مصطفی و منع  سید حسین خمینی از ورود به دسته بندی ها و فعالیت های سیاسی،  به دلایل انصراف سید حسن خمینی از شرکت در آزمون خبرگان پرداخته است.

 

تصویر یک این هفته مربوط به ویژه نامه ای هشت صفحه ای  است که به  مناسبت آغاز دهمین سال گفتمان سازی برای  الگوی پیشرفت اسلامی منتشر شده است .این ویژه نامه ضمیمه رایگان این شماره از هفته نامه می باشد.

 

هشدار کارشناسان نسبت به قرار داد های جدید نفتی با عنوان”تکرار کرسنت در دولت یازدهم” را در صفحه اقتصادی بخوانید.

 

 

نگاهی بر اختلال رفتاری سایت هاشمی رفسنجانی با تیتر” چرا بر دهان تملق گویان خاک نمی پاشند؟ ” در صفحه گزارش سیاسی آمده است.

 

  بی اخلاقی غیر اتفاقی!” عنوان مطلبی است که به تیتر بی ادبانه روزنامه منتسب به «صادق خرازی» خطاب به حضرت علامه مصباح می پردازد.

 

هفته نامه سیاسی، فرهنگی اجتماعی ۹ دی با مدیر مسئولی حجت الاسلام حمید رسایی (نماینده مردم شریف تهران،ری،شمیرانات و اسلامشهر) را هر شنبه از کیوسک های مطبوعاتی سراسر کشور بخواهید.

 

جهت اشتراک با شماره ۰۲۱۳۳۵۱۳۰۲۰ تماس گرفته و یا به سایت ۹day.ir  مراجعه نمائید. عضو کانال ۹ دی شوید: @www_۹day_ir

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: