تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۱۲:۲۷ کد مطلب 86300

رهبر کره شمالی: آزمایش بمب هیدروژنی اقدامی دفاعی در برابر آمریکا بود

«کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی در بازدید از ستاد مرکزی ارتش این کشور درباره آزمایش بمب هیدروژنی گفت که این اقدام، اقدامی دفاعی در برابر امپریالیست‌های به رهبری آمریکا بود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی ضمن بازدید از ستاد مرکزی ارتش این کشور، از اقدام اخیر پیونگ یانگ در […]

«کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی در بازدید از ستاد مرکزی ارتش این کشور درباره آزمایش بمب هیدروژنی گفت که این اقدام، اقدامی دفاعی در برابر امپریالیست‌های به رهبری آمریکا بود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی ضمن بازدید از ستاد مرکزی ارتش این کشور، از اقدام اخیر پیونگ یانگ در آزمایش بمب هیدروژنی دفاع کرد.

روز چهارشنبه بود که خبرگزاری رسمی کره شمالی خبر داد که این کشور با موفقیت توانست بمب هیدروژنی را آزمایش کند؛ آزمایشی که به گزارش رسانه‌ها زلزله‌ای ۵.۱ ریشتری هم ایجاد کرد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، رهبر کره شمالی در بازدید از ستاد مرکزی ارتش این کشور ضمن دفاع از اقدام اخیر پیونگ یانگ در آزمایش بمب هیدروژنی، انتقادهای بین‌المللی در این باره را رد کرد.

«کیم جون اون» گفت که این اقدامی برای دفاع از خود و همچنین حفاظت از منطقه در برابر خطر جنگ هسته‌ای از سوی امپریالیست‌های به رهبری آمریکا بود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: