تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۹ کد مطلب 86357

مخالفت با پولی‌شدن پل‌ها وتونل‌های پایتخت

عضو هیأت رئیسه شورای شهر با بیان اینکه مخالف پولی شدن پل‌ها و تونل‌های پایتخت هستم، گفت:شهرداری در مدیریت هزینه‌ها بهتر عمل کند نه اینکه به سمت تحمیل عوارض به شهروندان برود. به گزارش پایگاه ۵۹۸، محسن پیرهادی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص دریافت عوارض از پل‌ها و تونل‌های شهر گفت: به جد با […]

عضو هیأت رئیسه شورای شهر با بیان اینکه مخالف پولی شدن پل‌ها و تونل‌های پایتخت هستم، گفت:شهرداری در مدیریت هزینه‌ها بهتر عمل کند نه اینکه به سمت تحمیل عوارض به شهروندان برود.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، محسن پیرهادی در گفت‌وگو با فارس، در خصوص دریافت عوارض از پل‌ها و تونل‌های شهر گفت: به جد با دریافت پول از شهروندان برای استفاده از تونل‌ها و پل‌ها مخالف هستم.

وی با بیان اینکه در حوزه اقتصادی بسیاری از مردم دچار مشکل هستند، گفت: طرح این موضوعات نپخته و خام است.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر ادامه داد: تعدادی از مردم برای امرارمعاش خود با ماشین شخصی‌شان کار می‌کنند این طرح زندگی آنها را دچار مشکل می‌کند و همچنین التهاب در جامعه ایجاد می‌کند.

پیرهادی افزود: دریافت عوارض از پل‌ها و تونل‌ها نباید جزو اولویت‌های شهری باشد کسانی که تولید ثروت در شهر می‌کنند و ثروتشان روز به روز افزایش می‌یابد باید در شهر عوارض بیشتری دهند نه اینکه از اقشار کم‌برخوردار شهر عوارض دریافت کنیم.

وی تأکید کرد: شهرداری در مدیریت هزینه‌ها بهتر عمل کند نه اینکه به سمت تحمیل عوارض به شهروندان برود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: