تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۷ کد مطلب 86359

دستور برپایی نمایشگاه‌های بهاره

رئیس اتاق اصناف ایران از دستور ویژه معاون اول رئیس‌جمهور برای برگزاری نمایشگاه‌های بهاره خبر داد و گفت: با دستور اسحاق جهانگیری، نمایشگاه‌های بهاره در برخی استان‌های محروم برپا خواهد شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی فاضلی در همایش سالانه اتاق اصناف تهران گفت: اگرچه اصناف با برگزاری نمایشگاه‌های بهاره به دلیل وفور کالا مخالف […]

رئیس اتاق اصناف ایران از دستور ویژه معاون اول رئیس‌جمهور برای برگزاری نمایشگاه‌های بهاره خبر داد و گفت: با دستور اسحاق جهانگیری، نمایشگاه‌های بهاره در برخی استان‌های محروم برپا خواهد شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، علی فاضلی در همایش سالانه اتاق اصناف تهران گفت: اگرچه اصناف با برگزاری نمایشگاه‌های بهاره به دلیل وفور کالا مخالف بودند اما معاون اول رئیس‌جمهور دستور داده است که در مناطق محروم و با فرمول ویژه‌ای، این نمایشگاه‌ها در پایان امسال برگزار شود.

رئیس اتاق اصناف ایران افزود: نظر اصناف این بود که به دلیل انباشت تولید و مشکلات رکودی نظام توزیع، این نمایشگاه‌ها برگزار نشده و واحدهای صنفی، فروش‌های فوق‌العاده برگزار کنند که با دستور معاون اول رئیس‌جمهور، به زودی جلسه‌ای را با استانداران خواهیم داشت تا بتوانیم در برخی استان‌ها، نمایشگاه‌های بهاره به مناسبت ایام پایانی سال برگزار کنیم.

وی تصریح کرد: باید توجه داشت که قاچاق حرفه‌ای در ایران نهادینه شده و متاسفانه حاشیه امن پیدا کرده است. فاضلی معتقد است: نمی‌توان با ۲۲.۵ میلیارد تومان کالای قاچاق در کشور، صحبت از تنظیم بازار کرد.

رئیس اتاق اصناف ایران ادامه داد: اراده لازم برای برخورد معضل اجتماعی قاچاق را پیدا نکرده‌ایم و هم‌اکنون قاچاق، تسری پیدا کرده است.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: