تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۱ - ۰۵:۲۹ کد مطلب 86401

حماس : از ایران دستور نمی‌گیریم

عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» ادعای دستور گرفتن این جنبش از ایران را رد کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، سایت خبری العربی الجدید امروز یکشنبه به نقل از صلاح البردویل عضو ارشد حماس گزارش کرد که ایران از حماس نخواسته است که رویاروی عربستان بایستد و با این کشور دشمنی کند. روزنامه عربستانی […]

عضو ارشد جنبش مقاومت اسلامی فلسطین «حماس» ادعای دستور گرفتن این جنبش از ایران را رد کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، سایت خبری العربی الجدید امروز یکشنبه به نقل از صلاح البردویل عضو ارشد حماس گزارش کرد که ایران از حماس نخواسته است که رویاروی عربستان بایستد و با این کشور دشمنی کند.

روزنامه عربستانی الشرق الاوسط اخیرا مدعی شده بود که حماس از ایران دستور می گیرد و از تهران دستور گرفته است که با عربستان دشمنی کند.

البردویل گفت: هرگز چنین مساله ای در کار نبوده است و حماس هرگز خود را درگیر اینگونه اختلافات نخواهد کرد.

وی افزود: افراد و طرف های خاصی درپی بدبین کردن ملت های عرب به جنبش های مقاومت خصوصا حماس هستند و در همین راستا دروغ پراکنی می کنند.

به گزارش العالم،‌ عضو ارشد حماس اعلام کرد: دیدگاه حماس در قبال هر قضیه ای معلوم و روشن است، حماس جنبشی فلسطینی و ملی است که شیوه اعتدال اسلامی را درپیش گرفته و به مبارزه با دشمن اشغالگر صهیونیستی می پردازد.

البردویل گفت:همه آن چیزی که حماس از ملت های عرب می خواهد ، اینست که به حمایت از فلسطین بپردازند و برای آزادسازی فلسطین تلاش و کمک کنند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: