تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۴:۱۰ کد مطلب 86563

دیدگاه/ سید هدایت موسوی؛

مطرح نمودن مبحث توسعه سیاسی یک انحراف بزرگ است و از مصادیق نفوذ است

مطرح نمودن مبحث توسعه سیاسی یک انحراف بزرگ است و از مصادیق نفوذ است. آنچه امروز درکشور به عنوان اولویت و اضطرار مسایل اجتماعی و سیاسی مطرح می باشد توجه به مبانی انقلاب است چرا که این امر بهترین راه حل برای مرتفع کردن نیازهای اجتماعی و اقتصادی جامعه است.

میدان ۷۲/ سید هدای موسوی: مطرح نمودن مبحث توسعه سیاسی یک انحراف بزرگ است و از مصادیق نفوذ است.

این روزها که مباحث انتخابات به بحث نخست و مساله روز کشور تبدیل شده است با جریاناتی مواجه هستیم که برای تغییر دیدگاه و آراء مردم و همراه نمودن آنها با دیدگاههای خود، شعارهایی با محوریت توسعه سیاسی سرمی دهند درحالی که مردم انقلابی و همیشه درصحنه ایران در طول بیش از سه دهه که از عمر بابرکت انقلاب اسلامی می گذرد همواره در بزنگاه های مهم تاریخی بهترین تصمیم را گرفته اند که در صدر این تصمیات به پیروزی رساندن انقلاب اسلامی پس از سالها مبارزه با استبداد شاهنشاهی بود و پس از آن هم با وجود همه ی مشکلاتی که نظام سلطه برای کشور و مردم وانقلاب نوپایشان به وجود آورد جانانه ایستادند و کمرخم نکردند. حال با این همه مجاهدت و تلاش و تصمیم های درست سیاسی و اجتماعی در کنار به ساحل رساندن کشتی انقلاب اسلامی کفران نعمت است که افرادی بخواهند ایران اسلامی را کشوری توسعه نیافته در مسایل سیاسی دانسته و مبحث انحرافی توسعه ی سیاسی را مطرح نموده تامسیر انقلابی مردم را دچار ابهام کرده و درنهایت منحرف کنند.

ما باید بدانیم که مردم ما انقلاب کردند تا به زهشت انسانی و زندگی شایسته در کنار اجرای مبانی تعالی بخش اسلام دست یابند و این جز با پر رنگ بودن نقش مبانی و آرمانهای انقلاب اسلامی در جامعه امکان پذیر نیست. بنابراین آنچه امروز درکشور به عنوان اولویت و اضطرار مسایل اجتماعی و سیاسی مطرح می باشد توجه به مبانی انقلاب است چرا که این امر بهترین راه حل برای مرتفع کردن نیازهای اجتماعی و اقتصادی جامعه است. و صحبت از تغییر ذائقه انقلابی مردم و مطرح کردن شعار توسعه سیاسی تلاش برای ایجاد یک انحراف بزرگ در مسیر انقلاب و نگاه انقلابی مردم است و این یکی از مهمترین مصادیق نفوذ است.

  1. ناشناس :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    دمت گم عجب تحلیلی

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: