تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۱۶:۵۶ کد مطلب 86572

جزییات دستگیری عاملان شهادت مامور ناجا

عوامل شهادت افسر نیروی انتظامی پاسگاه حسین آباد شوش در کمتر از یک ساعت به دام پلیس افتادند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: حوالی ساعت ۲۱ دیشب ماموران گشت انتظامی پاسگاه حسین آباد شوش در حین گشت زنی به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ […]

عوامل شهادت افسر نیروی انتظامی پاسگاه حسین آباد شوش در کمتر از یک ساعت به دام پلیس افتادند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان گفت: حوالی ساعت ۲۱ دیشب ماموران گشت انتظامی پاسگاه حسین آباد شوش در حین گشت زنی به یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ نقره ای مشکوک شدند که پس از استعلام پلاک آن متوجه سابقه سرقت مسلحانه آن در یکی از شهرهای مجاور می شوند.

سرهنگ سید رحمان موسوی افزود: ماموران با نزدیک شدن به این خودرو، دستور ایست دادند که در این حین سرنشینان خودرو به سمت ماموران آتش گشودند که یکی از ماموران از ناحیه سر مورد اصابت گلوله جنگی کلاشنیکف قرار گرفت و به شهادت رسید و مامور دیگر هم از ناحیه پا مورد اصابت قرار گرفت و زخمی شد.

وی با بیان اینکه حال مجروح نیروی انتظامی رضایتبخش است، تصریح کرد: بلافاصله نیروهای پشتیبانی به محل اعزام شده و به تعقیب سارقان مسلح پرداختند و در کمتر از یک ساعت اشرار را در یادمان شهدای شهرستان شوش به محاصره در آوردند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی خوزستان ادامه داد: در درگیری ماموران با اشرار مسلح، یکی از آنها به هلاکت رسید و یک نفر دیگر هم دستگیر و تحویل مراجع قضائی شد.

سرهنگ موسوی افزود: از سرنشینان دو قبضه سلاح کلاشنیکف و پنج خشاب کامل فشنگ جنگی کشف و ضبط شد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: