تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۳ کد مطلب 86604

امتیاز مالی اوباما به ایران برای آزادی نظامیان

ادعای دونالد ترامپ نامزد ریاست جمهوری آمریکا؛ دونالد ترامپ، مدعی شد : آزادی ۱۰ تفنگدار نیروی دریایی آمریکا با موضوع رفع انسداد ۱۵۰ میلیارد دلار از دارایی های ایران ارتباط دارد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، ترامپ در سخنانی در جمع طرفداران خود گفت: وقتی شما مرزی ندارید، در واقع کشور ندارید.  ترامپ خطاب به طرفدارانش که […]

ادعای دونالد ترامپ نامزد ریاست جمهوری آمریکا؛

دونالد ترامپ، مدعی شد : آزادی ۱۰ تفنگدار نیروی دریایی آمریکا با موضوع رفع انسداد ۱۵۰ میلیارد دلار از دارایی های ایران ارتباط دارد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، ترامپ در سخنانی در جمع طرفداران خود گفت: وقتی شما مرزی ندارید، در واقع کشور ندارید. 

ترامپ خطاب به طرفدارانش که در همایش انتخاباتی او گرد آمده بودند، با اشاره به عملکرد دولت اوباما در خصوص ماجرای بازداشت و آزادسازی ۱۰ تفنگدار نیروی دریایی آمریکا توسط ایران، گفت: «آیا شما عملکرد آنها را در قبال ایران دیدید؟دیدید که آنها چطور ما را بازداشت کردند….؟  و جدای از چیزهایی که تا چند روز دیگر دریافت خواهند کرد، موضوع رفع انسداد ۱۵۰ میلیارد دلار از دارایی های ایران در میان است که اوباما این امتیاز را به ایرانی ها داده تا تفنگداران ما را آزاد کنند.

ترامپ با اشاره به تصاویر منتشره از ۹ تفنگدار مرد و یک پرسنل زن نیروی دریایی آمریکا که پس از بازداشت، درکف شناورشان به نشانه تسلیم با دستان رو به بالا نشسته بودند، گفت شما دیدید که چطور (ایرانی ها) اسلحه به طرف این افراد نشانه رفته بودند ولی این را هم دیدید که اوباما در مورد ایران این جمله را به زبان آورد که «ایران چه اقدام خارق العاده ای انجام داد». 

ترامپ افزود ما مدیریت نالایقی داریم که باید به آن پایان بدهیم و به این مدیریت پایان می دهیم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: