تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶ - ۱۰:۳۱ کد مطلب 86678

روایت فرزاد جمشیدی از دروغ رسانه های به ظاهر متدین و انقلابی؛

خودشان عکس آن زن را منتشر کردند، بهم دستبند زدند و شلاق هم خوردم/ ماجرای اخاذی فردی از سوی خبرگزاری فارس برای عدم انتشار خبر

فرزاد جمشیدی تنها مجری است که به خاطر اتفاقی خارج از سازمان صدا و سیما، آنتن زنده را از دست داد. او با برنامه زنده «یاد خدا» در سحرهای ماه رمضان مهمان خانه روزه داران می شد. علت توقف ناگهانی این برنامه عارضه قلبی و بستری شدن جمشیدی در بیمارستان عنوان شد ولی برخی علت را در یک پرونده شخصی می دانستند. او گرفتار یک ماجرای خانوادگی شد که اتفاقا شاکی سمج و سفت و سختی داشت.

میدان ۷۲/ فرزاد جمشیدی تنها مجری است که به خاطر اتفاقی خارج از سازمان صدا و سیما، آنتن زنده را از دست داد. او با برنامه زنده «یاد خدا» در سحرهای ماه رمضان مهمان خانه روزه داران می شد. علت توقف ناگهانی این برنامه عارضه قلبی و بستری شدن جمشیدی در بیمارستان عنوان شد ولی برخی علت را در یک پرونده شخصی می دانستند. او گرفتار یک ماجرای خانوادگی شد که اتفاقا شاکی سمج و سفت و سختی داشت. زنی که مدام درباره وعده ازدواج آقای مجری و رفتن شان به جزیره کیش صحبت می کرد حسابی فرزاد جمشیدی را به دردسر انداخت. او ۲۹ خرداد نیز در نامه ای اعلام کرد برای همیشه از اجرا خداحافظی می کند. مدیران تلویزیون چند بار سعی کردند جمشیدی را به آنتن برگردانند و همه چیز را عادی جلوه دهند اما او خودش آنقدر اضطراب داشت که نتوانست از عهده اجرا بربیاید. حالا فرزاد جمشیدی پس از چند سال در مصاحبه ای ماجرای سال های اخیر را کالبد شکافی کرده و نقش رسانه ها را در شایعه پراکنی می گوید.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: