تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶ - ۱۵:۳۸ کد مطلب 86698

پیراهن ال چاپو ۲ برادر ایرانی را ثروتمند کرد +عکس

به خاطر هجوم جوانان برای خرید، پیراهن ال چاپو که ۲ جوان ایرانی تولید کننده این مدل بودند،در بازار جهانی نایاب شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از روزنامه ایران، چند روز پس از دستگیری موش کور مکزیک در مخفیگاهش، شرکت تولیدکننده پیراهن‌های رنگی او به خاطر استقبال جوانان از پیراهن‌های شبیه پیراهن ال […]

به خاطر هجوم جوانان برای خرید، پیراهن ال چاپو که ۲ جوان ایرانی تولید کننده این مدل بودند،در بازار جهانی نایاب شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از روزنامه ایران، چند روز پس از دستگیری موش کور مکزیک در مخفیگاهش، شرکت تولیدکننده پیراهن‌های رنگی او به خاطر استقبال جوانان از پیراهن‌های شبیه پیراهن ال چاپو با کمبود جنس روبه‌رو شد.

471

پلیس مکزیک که برای دستگیری «خواکیم گازمن» معروف به ال چاپو تلاش زیادی کرده بود، تصاویری از عملیات دستگیری این سرکرده کارتل بزرگ مکزیک را به طور گسترده‌ای در جهان منتشر کرد. بلافاصله پس از این فیلم، چند تصویر متفاوت از «ال چاپو» در ملاقات با «شون پن» ستاره هالیوودی و مصاحبه‌ای اختصاصی با او پخش شد که در این تصاویر «ال چاپو» دو پیراهن مردانه رنگی و طرحدار از یک برند معروف به تن داشت که این پیراهن‌ها مورد توجه مردم بسیاری در اروپا و امریکا قرار گرفت و در اروپا و امریکا و آسیا مردان بسیاری به خرید این نوع پیراهن‌ها روی آوردند.

انتشار این تصاویر سبب شد ال چاپو ناخواسته برای تولیدکننده پیراهن‌هایش تبلیغ کند و آنها را با فروش میلیونی روبه‌رو سازد. این برند امریکایی که در اختیار دو برادر ایرانی است با استقبال گسترده مردمی روبه‌رو شده و این دو پیراهن را با عنوان «لباس‌های پرطرفدار» در سایت خود معرفی و قیمت آن را ۱۲۸ دلار اعلام کرده‌اند.

برادران تولیدکننده با چنین پیراهن‌هایی شهرتی جهانی پیدا کرده‌اند و در مصاحبه‌ای از تمام شدن این پیراهن در انبارهای‌شان خبر دادند. آنها گفته‌اند: «روزی که این فیلم‌ها از ال چاپو پخش شد حتی خودمان هم از دیدن پیراهن‌هایمان به تن او متعجب شدیم و از همان زمان درخواست‌ها شروع شد. شاید باور نکنید تلفن‌هایمان یک لحظه از زنگ زدن باز نمی‌مانند و با تماس بسیار مشتریان، سایتمان دو بار از کار افتاده است. در حال حاضر همه لباس‌ها فروخته شده و متقاضیان باید چند ماه صبر کنند.»

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: