تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۳ کد مطلب 86711

ثبت نام مدرسه عالی فقه و اصول حوزه علمیه قم تا تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۳۹۴ تمدید پذیرفت

به گزارش میدان۷۲، هم‌زمان با برگزاری آزمون شفاهی و مصاحبه علمی، ثبت نام مدرسه عالی فقه و اصول حوزه علمیه قم تا تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۳۹۴ تمدید پذیرفت. مسئول روابط عمومی مدرسه عالی فقه و اصول حوزه علمیه قم، حجت الاسلام والمسلمین جواد آل حبیب خبر داد با توجه به استقبال خوب طلاب ممتاز […]

جواد

به گزارش میدان۷۲، هم‌زمان با برگزاری آزمون شفاهی و مصاحبه علمی، ثبت نام مدرسه عالی فقه و اصول حوزه علمیه قم تا تاریخ ۳۰ دی ماه ۱۳۹۴ تمدید پذیرفت.
مسئول روابط عمومی مدرسه عالی فقه و اصول حوزه علمیه قم، حجت الاسلام والمسلمین جواد آل حبیب خبر داد با توجه به استقبال خوب طلاب ممتاز حوزه های علمیه جهت تحصیل در این مدرسه مبارکه در راستای تربیت یافتن در دانش فقه و اصول در حد اجتهاد، هم‌زمان با ثبت نام، مصاحبه علمی نیز صورت می‌پذیرد.
مدرسه عالی فقه و اصول بنادارد تلاش کند تا زمینه مطلوبی برای تحصیل طلاب ممتاز و مشتاق به دانش فقه و اصول فراهم کند وتا حد ممکن با رفع بخشی از دغدغه های غیر علمی طلاب، آنان را به مرز اجتهاد برساند، باتوجه به تقاضای طلاب، مهلت ثبت نام تا روز ۴شنبه مورخ ۳۰/۱۰/۱۳۹۴ تمدید یافت.
شرایط پدیرش:
۱٫ اتمام کامل سطح یک با حداقل معدل ۱۸
۲٫ قبولی در مصاحبه علمی
۳٫ تعهد به تحصیل حداقل تا پایان دوره
۴٫ تعهد به حضور تمام‌وقت در برنامه‌های مدرسه و عدم اشتغال در سایرمراکزعلمی حوزه و دانشگاه
لازم به ذکر است طلابی که در موعد مقرر ثبت نام به عمل آورده اند از روز شنبه ۲۶ دی ماه از ایشان مصاحبه به عمل می آید.
جهت ثبت نام طلاب ممتاز می‌توانند به پنل شخصی خود در سامانه نجاح مراجعه فرمایند و در صورت نیاز به کسب اطلاع بیشتر با شماره های ۰۲۵۳۲۸۱۲۷۹۸ و ۰۹۹۰۲۳۶۹۱۷۴ تماس حاصل نمایند.
اطلاعات تکمیلی در سایت حوزه علمیه قم موجود است که طلاب می توانند به آن مراجعه کنند.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: