تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۶ - ۲۲:۲۲ کد مطلب 86723

استیضاح وزیر آموزش و پرورش ‌دوباره مطرح شد

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش ضعیف‌ترین عضو کابینه است از استیضاح مجدد فانی خبر داد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد عصر امروز در بازدید از دشتستان اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات و معضلات مردم در تمام شهرها و روستاها مورد توجه مدیران باید قرار […]

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش ضعیف‌ترین عضو کابینه است از استیضاح مجدد فانی خبر داد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، حجت‌الاسلام سید مهدی موسوی‌نژاد عصر امروز در بازدید از دشتستان اظهار داشت: رسیدگی به مشکلات و معضلات مردم در تمام شهرها و روستاها مورد توجه مدیران باید قرار گیرد و در این راستا نباید کم‌کاری صورت گیرد.

وی افزود: هم‌اکنون در تمام شهرها و روستاهای دشتستان شاهد اجرای پروژه‌های عمرانی و طرح‌های عام‌المنفعه هستیم که تکمیل این پروژه‌ها گامی در راستای رضایتمندی مردم است.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: کیفیت بخشیدن به خدمات و تسریع در تکمیل پروژه‌ها مورد توجه قرار دارد و همه مسئولان باید در این مسیر نهایت توانمندی و ظرفیت خود را به کار گیرند.

موسوی‌نژاد تصریح کرد: در حوزه تعلیم و تربیت، دولت یازدهم عملکرد خوبی نداشته و بدون تردید، ضعیف‌ترین وزیر دولت دکتر روحانی نیز وزیر آموزش و پرورش است.

وی یادآور شد: استیضاح وزیر آموزش و پرورش را دوباره مطرح کرده‌ایم و به زودی مجددا این استیضاح اعلام وصول خواهد شد و امیدواریم مجددا شاهد استیضاح وزیر باشیم.

نماینده دشتستان در مجلس شورای اسلامی ابراز داشت: باید در مناطق محروم و کمتر توسه یافته در راستای بهبود و توسعه زیرساخت‌های آموزشی اهتمام ورزیم و دولت و وزارت آموزش و پرورش موظف به توسعه این زیرساخت‌هاست.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: