تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۲:۲۷ کد مطلب 86773

طهماسبی در یک قدمی قرارداد یک‌سال‌ونیمه با پرسپولیس

دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در صورتی که امروز قراردادش را با این باشگاه فسخ کند با قراردادی یکسال و نیمه پرسپولیسی خواهد شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس،‌مهرداد طهماسبی دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی که گفته می‌شود در آستانه پیوستن به پرسپولیس است در صورتی که امروز بتواند رضایتنامه خود را از […]

دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز در صورتی که امروز قراردادش را با این باشگاه فسخ کند با قراردادی یکسال و نیمه پرسپولیسی خواهد شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس،‌مهرداد طهماسبی دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی که گفته می‌شود در آستانه پیوستن به پرسپولیس است در صورتی که امروز بتواند رضایتنامه خود را از باشگاه تراکتورسازی تبریز بگیرد به تهران آمده و با مسئولان باشگاه پرسپولیس به مذاکره خواهد پرداخت.

در این بین باید مسئولان دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولیس با یکدیگر بر سر نوع پرداخت به توافق برسند که در این صورت قرارداد طهماسبی با باشگاه تراکتورسازی فسخ شده و او برگه خروج از استان را خواهد گرفت.

طهماسبی در صورتی که قراردادش امروز فسخ شود و به تهران بیاید به احتمال فراوان قراردادش را با پرسپولیسی‌ها امضا خواهد کرد. مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال عقد قراردادی یک سال و نیمه با این دروازه‌بان هستند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: