تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۰۴:۰۷ کد مطلب 86845

فقط ۴ اصلاح‌طلب احراز صلاحیت شدند!

اعضای شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در جلسه امشب بر مذاکره کمیته تعامل و رایزنی اصلاح‌طلبان با اعضای شورای نگهبان تاکید کردند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، جلسه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان (یکشنبه) به ریاست محمدرضا عارف برگزار شد. در این جلسه در مورد رد صلاحیت اصلاح‌طلبان بحث و تبادل نظر صورت گرفت و اعضا بر جلسه محسن رهامی […]

اعضای شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در جلسه امشب بر مذاکره کمیته تعامل و رایزنی اصلاح‌طلبان با اعضای شورای نگهبان تاکید کردند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، جلسه شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان (یکشنبه) به ریاست محمدرضا عارف برگزار شد.

در این جلسه در مورد رد صلاحیت اصلاح‌طلبان بحث و تبادل نظر صورت گرفت و اعضا بر جلسه محسن رهامی رییس کمیته تعامل و رایزنی با اعضای شورای نگهبان تاکید کردند.

حسین مرعشی رییس کارگروه استان‌های شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان نیز در جلسه امشب گفت: ۳ هزار اصلاح‌طلب در سراسر کشور برای این دور از انتخابات مجلس کاندیدا شدند و فقط ۳۰ نفر از آنان تایید صلاحیت شدند.

وی همچنین اضاقه کرد: در تهران فقط ۴ اصلاح‌طلب باقی مانده‌اند مگر با ۴ اصلاح‌طلب می‌شود لیست ۳۰ نفره داد؟

حسین کمالی رییس کارگروه راهبردها و تدوین سیاست‌ها نیز در مورد چگونگی ورود اصلاح‌طلبان به قضیه رد صلاحیت‌ها سخن گفت.

طبق گزارش روابط عمومی شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان،در جلسه امشب شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح‌طلبان، رویه و نتیجه کار هیات‌های نظارت در بررسی صلاحیت نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور مطرح و بررسی شد و رد صلاحیت و عدم احراز صلاحیت گسترده اصلاح طلبان و دیگر حامیان دولت غیرقابل قبول تلقی شد.

اعضای شورای عالی سیاستگذاری پیگیری اعتراض قانونی و تقاضای تجدید نظر در نتایج مذکور را مورد تاکید قرار دادند. این شورا از استیفای حق قانونی و پیگیری تقاضای تجدیدنظر داوطلبان اعلام حمایت نمود و از ریاست محترم جمهوری خواستار ایفای وظایف در پاسداری از قانون اساسی شد.

در این جلسه تاکید شد با وجود وضعیت کنونی،  اصلاح طلبان و دیگر حامیان دولت با حضور خود برای تشکیل مجلس در شان ملت ایران تلاش کنند. در این جلسه معیارهایی برای بررسی نامزدهای مورد حمایت اصلاح طلبان برای فعالیت های انتخاباتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: