تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۰۵:۰۵ کد مطلب 86847

سفر نواز شریف به تهران و ریاض

وزیر اطلاع رسانی پاکستان یک‌شنبه اعلام کرد که نواز شریف نخست وزیر این کشور، به منظور کاهش تنش میان عربستان و ایران، به این دو کشور سفر خواهد کرد. به گزارش پایگاه ۵۹۸، پرویز رشید، وزیر اطلاع رسانی پاکستان تاکید کرد :نواز شریف، در رأس هیأتی بلندپایه، روز دوشنبه به ریاض خواهد رفت و با […]

وزیر اطلاع رسانی پاکستان یک‌شنبه اعلام کرد که نواز شریف نخست وزیر این کشور، به منظور کاهش تنش میان عربستان و ایران، به این دو کشور سفر خواهد کرد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، پرویز رشید، وزیر اطلاع رسانی پاکستان تاکید کرد :نواز شریف، در رأس هیأتی بلندپایه، روز دوشنبه به ریاض خواهد رفت و با ملک سلمان دیدار خواهد کرد و روز سه شنبه، از آنجا عازم تهران خواهد شد تا با حسن روحانی رئیس جمهوری کشورمان دیدار کند.

 قاضی خلیل الله سخنگوی وزارت خارجه پاکستان نیز با انتشار بیانیه ای، تنش میان عربستان و جمهوری اسلامی ایران را مایه‌ی نگرانی پاکستان اعلام و تاکید کرد که حل و فصلِ مسالمت آمیزِ این تنش، به نفعِ امتِ اسلامی است.

رسانه های پاکستانی خبر دادند که «ژنرال رحیل شریف» فرمانده نیروهای مسلحِ پاکستان نیز در میانِ هیأت همراهِ نواز شریف خواهد بود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: