تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۱۴:۱۹ کد مطلب 86853

اعتراض قطری‌ها به پیراهن تیم ملی ایران!

هرچند فدراسیون بین المللی فوتبال اعلام کرد مشکلی با پیراهن تیم ملی ایران ندارد اما به نظر می رسد رسانه‌های قطری به دنبال حاشیه سازی برای ملی پوشان تیم امید هستند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از سایت استاد الدوحه، تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل هم پیراهنی را بر تن […]

هرچند فدراسیون بین المللی فوتبال اعلام کرد مشکلی با پیراهن تیم ملی ایران ندارد اما به نظر می رسد رسانه‌های قطری به دنبال حاشیه سازی برای ملی پوشان تیم امید هستند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از سایت استاد الدوحه، تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل هم پیراهنی را بر تن کرد که نقش پلنگ ایرانی روی آن حک شده بود. البته فدراسیون بین المللی فوتبال واکنشی در این زمینه نشان نداد.

تیم ملی امید ایران که اکنون در دوحه به سر می برد، از همین پیراهن استفاده می کند و به نظر می رسد قطری‌ها به دنبال جوسازی و جنجال هستند.

یک سایت قطری نوشت که حک کردن تصویر یک جانور روی پیراهن یک تیم، امری غیر معمول به شمار می آید و کنفدراسیون فوتبال آسیا باید در این زمینه واکنش نشان دهد.

این سایت قطری نوشت: چرا کشور چین از اژدها روی پیراهن خود استفاده نمی کند و یا استرالیا از کانگور؟ تصویری که روی پیراهن تیم ملی ایران آمده، غیر معمول است و جالب این است که کسی اعتراض هم نمی کند. باید کنفدراسیون فوتبال آسیا در این زمینه ورود کند و توضیح دهد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: