تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۲ کد مطلب 86857

تکلیف ورزشگاه سرخابی ها مشخص شد

در جلسه ای با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و بر اساس قرعه کشی صورت گرفته، ورزشگاه امام رضا(ع) در اختیار باشگاه استقلال و ورزشگاه شهید کاظمی در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفت. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، صبح امروز […]

در جلسه ای با حضور معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و بر اساس قرعه کشی صورت گرفته، ورزشگاه امام رضا(ع) در اختیار باشگاه استقلال و ورزشگاه شهید کاظمی در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفت.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، صبح امروز دوشنبه جلسه ای با حضور هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در مورد انتخاب ورزشگاه های امام رضا(ع) و شهید کاظمی در دفتر معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای تشکیل شد.
 
مقرر است بر اساس قرعه کشی انجام شده ورزشگاه امام رضا (ع) در اختیار باشگاه استقلال و ورزشگاه شهید کاظمی در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گیرد.
 
در این نشست اعضای هیات مدیره دو باشگاه از مساعدت و همکاری شهرداری تهران و اعضای شورای شهر اسلامی شهر تهران در این رابطه تشکر و قدردانی کردند.
 
همچنین امروز ، جلسه ای دیگری در سازمان ورزش شهرداری تهران با حضور مدیران عامل ۲ باشگاه و نماینده معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و مسئولین سازمان شهرداری تشکیل می شود تا در مورد نحوه واگذاری و بهره برداری تصمیم گیری لازم به عمل آید.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: