تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۲ کد مطلب 86883

علیرضا افتخاری مطرح کرد؛

فشارها خرد کننده بود/ من غلط بکنم دیگر احمدی نژاد را به آغوش بگیرم/ زمان به عقب برگردد حتی به سمت آقای احمدی نژاد هم نمی روم

خواننده «یاد استاد» به فشار خردکننده افکار عمومی در آن زمان اشاره کرد و ادامه داد: «آن هجمه‌ها در همه این سال‌ها برای من تبعات زیادی داشت. آقای احمدی‌نژاد در این مدت حتی یک‌بار پیگیر احوال من نشدند. با صدای بلند به ایشان می‌گویم در مورد من بسیار انسان قدرنشناسی بودند. با صدای بلند این جملات را بر زبان می‌آورم و امیدوارم به گوش‌شان برسد.

به گزارش میدان ۷۲، خواننده «نیلوفرانه» پس از کنسرت اخیرش در بُناب که حاشیه‌های زیادی را برای او به دنبال داشت، توضیحاتی در این خصوص به «موسیقی ما» ارائه داد.

علیرضا افتخاری که روز گذشته پس از انتشار یک فایل ویدئویی در فضای مجازی، حواشی و جنجال‌های زیادی را از سر گذراند، در یک گفتگوی تند، نسبت به برخی اقدامات رسانه‌های تندرو واکنش نشان داد.

او درباره اتفاقات رخ‌داده در کنسرت بُناب به سایت «موسیقی ما» گفت: «من واقعاً چند سالی هست که هم در تهران و هم شهرستان کمتر حاضر به اجرای برنامه می‌شوم و خیلی سخت می‌گیرم و عمدتاً هم کنسرت نمی‌گذارم؛ ولی برای کنسرت بناب با تمام قلبم رفتم. در این برنامه قرار بود مدیر برنامه‌های من چند کودک سرطانی را به سالن بیاورد و من قول اخلاقی داده بودم که برای شادی دل آنها این برنامه را اجرا کنم. اعضای گروه با قطار رفتند و به من هم گفتند با قطار بروم. اما من گفتم در دل شب می‌خواهم تنهای تنهای با خدای خودم خلوت کنم و تا بُناب رانندگی کردم و اشک می‌ریختم. من به خاطر این بچه‌های سرطانی معصوم به این برنامه رفتم و اگر کمی انصاف داشته باشیم، حتماً متوجه این موضوع می‌شویم که رفتن من به این برنامه، به خاطر کنسرت و بلیت‌فروشی نبود. من واقعاً نیازی به بُعد مالی این کنسرت نداشتم.»

افتخاری ادامه داد: «به خاطر دل آن بچه‌ها راه افتادم و به این کنسرت رفتم. من خودم بیمار دارم و احوال خانواده‌هایی که کودک سرطانی دارند را درک می‌کنم. به خاطر آن قلب‌های کوچک و خنده و شادی آنها و اینکه اعلام کرده بودند دوست دارند من را از نزدیک ببینند، به سالن رفتم. همه وجودم را برای شادی آنها روی صحنه گذاشتم و تا زمانی که لبخند آنها را ندیدم، از صحنه پایین نیامدم. تِم موسیقی در اواسط برنامه، تِم کُردی بود و برای آن بچه‌های سرطانی پایکوبی کردم و به همان خدا قسم که به خودم قول داده بودم که تا لبخند آنها را نبینم، حرکاتم را ادامه خواهم داد و همین موضوع هم اتفاق افتاد. آقایان دلواپس! گناه من چیست؟ لبخند آن کودکان برای من دنیایی بود و کمال احترام را هم مردم آن منطقه به من گذاشتند.»

افتخاری این قبیل رفتارهای رسانه‌های تندرو را نشأت گرفته از بازی‌های سیاسی می‌داند و توضیح می‌دهد: «چند سال پیش بود که در برنامه‌ای به مناسبت بزرگداشت شهدای خبرنگار حاضر شدم و روحم هم خبر نداشت که آقای «ایکس» هم در این برنامه حضور دارند! اگر تاریخ به عقب برگردد، من غلط بکنم بخواهم ایشان را در آغوش بگیرم. من امروز با بانگ بلند این حرف را می‌زنم و هیچ واهمه‌ای هم ندارم که اگر زمان به عقب برگردد، حتی سمت آقای احمدی‌نژاد هم نمی‌روم.»

خواننده «یاد استاد» به فشار خردکننده افکار عمومی در آن زمان اشاره کرد و ادامه داد: «آن هجمه‌ها در همه این سال‌ها برای من تبعات زیادی داشت. آقای احمدی‌نژاد در این مدت حتی یک‌بار پیگیر احوال من نشدند. با صدای بلند به ایشان می‌گویم در مورد من بسیار انسان قدرنشناسی بودند. با صدای بلند این جملات را بر زبان می‌آورم و امیدوارم به گوش‌شان برسد.شما را به جان مادرتان قسم می‌دهم که به من کمک کنید تا این حرف‌ها به گوش همه برسد. امروز به آگاهی و درک سیاسی درستی از این بازی‌ها رسیده‌ام و امیدوارم این موضوع به خوبی در رسانه‌ها انعکاس پیدا کند.»

 1. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 36 Thumb down 3

  جالب است که ایشان می خواهد احمدی نژاد در مقابل مشتی دیکتاتور از خدا بی خبر برایشان چه بکند؟؟ این از خدا بی خبران توهینهایی بزرگتر و فشارهخایی بسیار ببیشتر را به شخص دکتر وارد کردند حالا ایشان چه می خواذهد؟؟ انصاف در این کشور مدتهاست مرده است و متاسفانه فاتحه ای نیز برای آن خوانده نشده است

 2. عدالت :
  آیا موافقید؟ Thumb up 35 Thumb down 3

  اگه ایشون به شدت فشاری که به دکتر هجوم آورده بود فقط ذره ای آگاهی داشتن هرگز چنین توقعی نداشتن.

 3. رند :
  آیا موافقید؟ Thumb up 27 Thumb down 3

  چی شده؟ریل عوض کردی؟؟؟

 4. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 34 Thumb down 2

  کسای که می گویند می خواهند برای نابودی احمدی نژاد خون بریزند آقای افتخاری به تو رحم نمی کنند

 5. شهاب3 :
  آیا موافقید؟ Thumb up 40 Thumb down 0

  تو بغلش کردی انقدر اذیتت کردند اونوقت انتظار داری اون که خودش خدای صبر و تحمل آزاره بیاد از تو دلجویی کنه.پس کی باید از احمدی نژاد دلجویی کنه

 6. ناشناس :
  آیا موافقید؟ Thumb up 42 Thumb down 1

  بیچاره! احمدی نژاد از تو جمایت می گرد که دیگر زنده ات نمی گذاشتند.

 7. هاتف :
  آیا موافقید؟ Thumb up 8 Thumb down 0

  دنیا برعکس شده ما باید از احمدی نژاد حمایت کنیم یا او از ما؟؟؟؟

 8. پسر انحرافی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  سلام

  برو خدا رو شکر کن که این افتخار نصیبت شد تا چند لحظه در آغوش دکتر باشی . .

  یا علی
  زنده باد بهار

 9. علی :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  آقای افتخاری عزیز
  فکر نمیکنید آنگونه واینگونه رفتار کردن نمونه عینی نان به نرخ روز خوری است؟!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. حسن :
  آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

  فیلمش موجود است افتخاری دوید طرف احمدی نزاد ریس جمهور بعد کلی بوسش کرد حالا دیده فشار بهش اوردند داره این حرف ها را میزند اگر فیلمش نبود معلوم نبود چی می خواست بگه زنده باد احمدی نژاد

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: