تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۲۹ - ۰۶:۱۵ کد مطلب 86973

حماس: داعش در غزه حضور ندارد

سخنگوی وزارت داخلی حماس در نوار غزه ادعاها درباره حضور گروه تروریستی داعش در این باریکه را رد و تأکید کرد: اوضاع نوار غزه آرام است. به گزارش مشرق، «ایاد البزم» سخنگوی وزارت داخلی حماس در نوار غزه، روز گذشته در واکنش به ادعاها درخصوص حضور عناصر تروریستی داعش در این باریک، گفت: «شاید افرادی […]

سخنگوی وزارت داخلی حماس در نوار غزه ادعاها درباره حضور گروه تروریستی داعش در این باریکه را رد و تأکید کرد: اوضاع نوار غزه آرام است.

به گزارش مشرق، «ایاد البزم» سخنگوی وزارت داخلی حماس در نوار غزه، روز گذشته در واکنش به ادعاها درخصوص حضور عناصر تروریستی داعش در این باریک، گفت: «شاید افرادی در نوار غزه وجود دارند که از ایدئولوژی داعش حمایت می‌کنند ولی گروه داعش و در این باریکه حضور ندارد و اثبات شده است که غزه خالی از عناصر تروریستی است و بر آن ثبات و آرامش حکمفرما است.»

البزم در گفت‌وگو با خبرگزاری فلسطینی «معا» گفت: «اشغالگر اسرائیلی» برای متشنج کردن فضا و سوق دادن این منطقه به خونریزی‌ها و خشونت‌های بیشتر تلاش می‌کند. ولی جامعه فلسطین و به‌ویژه نوار غزه در آرامش به‌سر می‎‌برد ولی رژیم اشغالگر به دنبال بهانه‌های مختلفی از جمله داعش و گسترش تسلیحات است.

سخنگوی وزارت داخلی حماس تأکید کرد: گروه‌های فلسطینی به آشتی ملی پایبند هستند.

این در حالی است که «گادی آیزنکوت» رئیس ستاد مشترک ارتش رژیم صهیونیستی، روز دوشنبه در سخنانی مدعی شده بود که گروه داعش توانسته است در بافت جامعه فلسطینی نفود کند.

آیزنکوت در عین حال گفته بود: بعید نیست داعش اسلحه خود را سمت اسرائیل و اردن نشانه بگیرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: مشرق

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: