تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۱۶:۰۶ کد مطلب 87082

حمایت از رژیم غاصب و کودک کش تحت پوشش فعالیت آموزشی +سند

زیباکلام دانشجو را وادار به نقد حقوق فلسطینیان می کند؛ صادق زیباکلام استاد دانشگاه تهران در برگه امتحانی، دانشجویانش را به نقد حقایقی وادار می کند که سالهای سال است مردم مظلوم فلسطین به خاطر احقاقش خونها ریخته و عزیزان بسیاری از دست داده اند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، صادق زیباکلام دارای مدرک دکترای علوم […]

زیباکلام دانشجو را وادار به نقد حقوق فلسطینیان می کند؛

صادق زیباکلام استاد دانشگاه تهران در برگه امتحانی، دانشجویانش را به نقد حقایقی وادار می کند که سالهای سال است مردم مظلوم فلسطین به خاطر احقاقش خونها ریخته و عزیزان بسیاری از دست داده اند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، صادق زیباکلام دارای مدرک دکترای علوم سیاسی از دانشگاه برادفورد انگلستان و عضو هیأت علمی دانشگاه تهران در برگه امتحانی دانشجویانش را به نقد حقایقی وادار می کند که سالهای سال است مردم مظلوم فلسطین به خاطر احقاقش خونها ریخته و عزیزان بسیاری از دست داده اند. 

حمایت از رژیم غاصب و کودک کش تحت پوشش فعالیت آموزشی +سند
به گزارش بولتن نیوز، بیش از شصت سال از اشغال سرزمین فلسطین توسط صهیونیست‌ها و تشکیل دولت صهیونیستی “اسرائیل” می‌گذرد؛ البته سرزمین مقدس اسلامی فلسطین بیش از سی سال پیش از آن در اشغال دولت استعمارگر انگلیس بود و این دولت طی این سی سال زمینه اشغال فلسطین از سوی صهیونیست‌ها را با آوردن یهودیان از اقصی نقاط دنیا به آنجا فراهم ساخت. 

زیبا کلام درحالی که اساس شکل‌گیری رژیم صهیونیستی بر تحریف تاریخ و تشویق یهودیان به مهاجرت از سراسر جهان به فلسطین بوده، در برگه امتحانی از دانشجویان خود می خواهد واقعیاتی که از آنها به عنوان نظر یاد کرده نقد کنند تا تحت پوشش فعالیت آموزشی از رژیم غاصب و کودک کش اشغالگر قدس حمایت کند، حمایتی که در ذهن و ایدئولوژی فعال سیاسی آینده جای گیرد. 

حمایت از رژیم غاصب و کودک کش تحت پوشش فعالیت آموزشی +سند

جالب است که این آزمون نیز چون دیگر امتحانات این استاد “اپن بوک” است، اما باید پرسید که کدام کتاب این واقعیات را نقض یا نقد کرده که بتوان از روی آن تقلب کرد و پاسخ سوالات را نوشت؟

رژیم جعلی اشغالگر قدس با چالش‌های بیرونی و درونی متعددی مواجه است که موجودیت او را به خطر می‌اندازد و عمرش به سرکارآمدن دانشجویان سیاسی این استاد فارغ التحصیل دانشگاه برادفورد انگلستان نخواهد رسید.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: