تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۰/۳۰ - ۱۷:۲۸ کد مطلب 87085

عصبانیت شدید منصوریان از بیرانوند؛ تکلیفت را روشن می کنم

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران از رفتارهای دروازه بان تیمش در اردوی ترکیه بسیار دلخور است. به گزارش پایگاه ۵۹۸، علیرضا بیرانوند که در روزهای گذشته حرف و حدیث های زیادی پیرامونش وجود داشت و در نهایت هم نتوانست به تیم پرسپولیس برود، مورد غضب علیرضا منصوریان واقع شده است.   بیرانوند در اردوی ترکیه […]

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران از رفتارهای دروازه بان تیمش در اردوی ترکیه بسیار دلخور است.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، علیرضا بیرانوند که در روزهای گذشته حرف و حدیث های زیادی پیرامونش وجود داشت و در نهایت هم نتوانست به تیم پرسپولیس برود، مورد غضب علیرضا منصوریان واقع شده است.

 

بیرانوند در اردوی ترکیه نتوانست عملکرد خوبی بر جای بگذارد و تمرینات خوبی را انجام دهد و به همین خاطر با ناراحتی منصوریان مواجه شده است.

 

قرار است در بازگشت تیم نفت به تهران منصوریان نظر نهایی را درباره این دروازه بان بدهد و او این مساله را به خود بیرانوند نیز اعلام کرده است.

 

منصور قنبرزاده، مدیرعامل باشگاه نفت در این باره اظهار داشت: «این موضوع در اختیار سرمربی تیم است. من ترجیح می دهم حرفی نزنم و دخالتی نکنم. هر تصمیمی منصوریان بگیرد، می پذیریم و با توجه به اینکه موضوع فنی است من به عنوان مدیرعامل دخالتی نمی کنم.»

 

وی درباره اینکه گفته می شود بیرانوند شب گذشته به تهران برگشته، افزود: «خیر، او اکنون در اردو حضور دارد و همراه تیم به ایران برمی گردد.»

کاپ

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: