تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱ - ۱۲:۲۵ کد مطلب 87150

توقیف یک فروند شناور لنج صیادی پاکستانی

یک فروند شناور لنج صیادی پاکستانی متجاوز به حریم آب‌های ایران در چابهار توقیف شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از روابط عمومی اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان، یک فروند شناور صیادی که به صورت غیر‌قانونی وارد حریم آب‌های داخلی دریای عمان شده بود به همت یگان حفاظت منابع آبزی شیلات این […]

یک فروند شناور لنج صیادی پاکستانی متجاوز به حریم آب‌های ایران در چابهار توقیف شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از روابط عمومی اداره کل شیلات استان سیستان و بلوچستان، یک فروند شناور صیادی که به صورت غیر‌قانونی وارد حریم آب‌های داخلی دریای عمان شده بود به همت یگان حفاظت منابع آبزی شیلات این استان و دریابانی چابهار توقیف شد.

سرپرست یگان حفاظت منابع آبزی شیلات ‌استان سیستان و بلوچستان ضمن اعلام این خبر گفت: ‌اکیپ گشت ناوگروه پایگاه دریابانی چابهار برای انسداد نوار مرز آبی و جلوگیری از تجاوز شناورهای بیگانه به منطقه گواتر اعزام شده که با رصد رادار مشخص شد یک فروند شناور لنج مشکوک از آب‌های پاکستان وارد آب‌های سرزمینی ‌ایران شده که بلافاصله در محل حاضر ‌و شناور مذکور را شناسایی و متوقف کردند.

‌روح‌الله حکیمیان افزود: لنج صیادی توقیفی از نوع گالیت بوده که ۵ ‌تبعه پاکستانی در آن حضور داشتند که به همراه ادوات صید و ۱۰۰ کیلوگرم انواع آبزی موجود در آن توقیف شده و جهت سیر مراحل قانونی تشکیل پرونده شده و به مراجع قضایی شهرستان چابهار معرفی شدند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: