تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۱ - ۲۰:۱۳ کد مطلب 87180

حاجی بابایی: امروز کنار هم قرار گرفتن اصولگرایان نه یک انتخاب بلکه یک اضطرار است

حاجی بابایی در نشست امروز عصر جبهه یکتا با اشاره به تبعیت از شورای ائتلاف اصولگرایان گفت: ما از تصمیم این شورا تبعیت می‌کنیم حتی اگر از تشکل ما یک فرد هم در لیست حضور نداشته باشد.

به گزارش میدان۷۲ حمید رضا حاجی بابایی عصر امروز در همایش جبهه یکتا و تشکل‌های همسو با شورای ائتلاف و اصولگرایان با اشاره به اینکه همه اصولگرایان در ائتلاف محکم ایستاده و اختلاف سلیقه‌ها در حرکت اصولگرایان خدشه ایجاد نمی‌کند تاکید کرد: امروز کنار هم قرار گرفتن اصولگرایان نه یک انتخاب بلکه یک اضطرار است. در شورای ائتلاف اصولگرایان همه صادقانه همکاری کرده و به فکر این هستند که رهبر نظام نسبت به حرکت نیروهای مومن و ارزشی دغدغه نداشته باشند.

ویافزود: اختلاف سلیقه‌ها در شورای ائتلاف اصولگرایان با لبخند حل می‌شود. ما از تصمیم این شورا تبعیت می‌کنیم حتی اگر از تشکل ما یک فرد هم در لیست حضور نداشته باشد. البته این شورا هم باید به گونه‌ای عمل کند که یک لیست کارآمد و مردمی و پیروز تهیه شود.اصولگرایان در استان‌ها اگر از تهران جلوتر نباشند عقب‌تر هم نیستند. اراده محکم اصولگرایان این است که یک پیروزی قاطع به دست بیاید.

مسعود زریبافان عضو ارشد شورای مرکزی جبهه یکتا نیز در این نشست گفت: در دو سال گذشته شکل گیری شورای همگرایی اصولگرایان با همت حجت‌الاسلام سید رضا تقوی در کشور سبب شده است که فضای تازه‌ای برای همکاری میان اصولگرایان شکل گیرد تا مبادا خدای نکرده دوباره شاهد تشکیل یک مجلس ششم دیگر باشیم.

زریبافان با تاکید بر اینکه جبهه یکتا خود را زیر نظر شورای همگرایی اصولگرایی می‌داند اظهار کرد: ما خود را زیر نظر شورای همگرایی اصولگرایان می‌دانیم و حمایت کامل از تصمیمات شورای ائتلاف اصولگرایان را نیز وظیفه خویش تلقی می‌کنیم.

این عضو ارشد جبهه یکتا ادامه داد: آنچه باید در روزهای باقی مانده تا انتخابات مجلس دهم رخ داد این است که هر تصمیمی را که شورای ائتلاف اصولگرایان گرفت تا ما و سایر اصولگرایان برای ائتلای نظام و خوشحال کردن مقام معظم رهبری بپذیریم ولو این که آن تصمیم مطابق نظر ما نباشد .

منبع:خبرآنلاین

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: