تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۳ - ۰۴:۰۷ کد مطلب 87288

خاکپور: این اولین و آخرین شکست ملی ایران نیست

سرمربی تیم فوتبال امید ایران می‌گوید همه از تماشای دیدار تیم‌های فوتبال ایران و ژاپن لذت بردند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، محمد خاکپور در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های فوتبال امید ایران و ژاپن که با شکست ۳ بر صفر تیمش در ورزشگاه لخویای شهر دوحه به پایان رسید، اظهار […]

سرمربی تیم فوتبال امید ایران می‌گوید همه از تماشای دیدار تیم‌های فوتبال ایران و ژاپن لذت بردند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از ایسنا، محمد خاکپور در نشست خبری پس از دیدار تیم‌های فوتبال امید ایران و ژاپن که با شکست ۳ بر صفر تیمش در ورزشگاه لخویای شهر دوحه به پایان رسید، اظهار کرد: به تیم ژاپن تبریک می‌گویم که تیم بسیار قابل احترامی است اما تیم ایران در طول ۹۰ دقیقه برتر از ژاپن بود.

وی ادامه داد: ما حتی تا زمانی که ژاپنی‌ها گل اول خود را در وقت‌های اضافه به ثمر رساندند از آن‌ها برتر بودیم ا ما پس از تعویض اجباری که داشتیم مجبور شدیم تاکتیک تیمی خود را تغییر دهیم. در این مقطع از بازی یک هیچ یا سه هیچ باختن برای ما فرقی نداشت. ما سخت تلاش کردیم اما متاسفانه از موقعیت‌هایی که داشتیم استفاده نکردیم.

سرمربی تیم فوتبال امید ایران با اشاره به اینکه قانون فوتبال می‌گوید اگر از موقعیت‌های خود استفغاده نکنید و گل نزنید قطعا گل خواهید خورد اظهار کرد: شب غم‌انگیزی برای من است. ما بسیار تلاش کردیم تا به این مرحله از رقابت‌ها رسیدیم. به همه بازیکنانم افتخار می‌کنم که همه توان خو درا به خرج دادند و تا پای جان جنگیدند و دویدند.

خاکپور افزود: مسئولیت این باخت قطعا بر دوش من است و نه بازیکنانم. باز هم تاکید می‌کنم که به آن‌ها افتخار کرده و امیدوارم در آینده فوتبال ایران بدرخشند. بازی مقابل چین دیدار سنگینی بود و ژاپنی‌ها در سه دیدار خود به خوبی انرژی را تقسیم کرده بودند. ما در این بازی تعویض اجباری داشتیم و من به هیچ وجه دنبال بهانه برای توجیه باخت نیستم. همه دیدند که ما در طول ۹۰ دقیقه بهتر بودیم اما از موقعیت‌های خود استفاده نکردیم.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: