تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ - ۱۴:۲۱ کد مطلب 87387

یک بازیگر در بیمارستان بستری شد

بازیگر سریال درو دست ها بر اثر فشار خون بالا و خون ریزی مغزی در بیمارستان بوعلی سینای شهرستان ساری بستری شد. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از «نسیم آنلاین»، جمال اجلالی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که مدتی است مقابل دوربین سریال در دست تولید دور دست ها قرار دارد، صبح دیروز بر […]

بازیگر سریال درو دست ها بر اثر فشار خون بالا و خون ریزی مغزی در بیمارستان بوعلی سینای شهرستان ساری بستری شد.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از «نسیم آنلاین»، جمال اجلالی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که مدتی است مقابل دوربین سریال در دست تولید دور دست ها قرار دارد، صبح دیروز بر اثر سر درد و فشارخون بالا در بیمارسان بستری شد. بگفته تهیه کننده سریال دور دست ها، آقای اجلالی صبح روز جمعه و پیش از گریم، ابراز سر درد شدید کرد و از آنجایی که سابقه فشار خون داشت و چند روزی هم قرص های فشار خونش را مصرف نکرده بود، به بیمارستانی در شهرستان جویبار منتقل شد. در زمان بستری و با کاهش سطح هوشیاری، پزشکان بیمارستان جویبار تشخیص دادند که آقای اجلالی به بیمارستان بوعلی سینای ساری که از تجهیزات بهتری برخوردار بود، منتقل شود. با انتقال ایشان به این بیمارستان، پس از انجام آزمایشات و سی تی اسکن مغزی، پزشکان اعلام کردند که او دچار  خونریزی و سکته مغزی شده است.

 فریبا توکلی ادامه داد: آقای اجلالی در کما نیست و با سطح هوشیاری ۱۰ در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بوعلی سینای ساری، تحت نظر پزشکان قرار دارد. این تهیه کننده یادآور شد: قرار بود روز گذشته با حضور آقای اجلالی در لوکیشین کارخانه روغن سازی، سکانس گفتگو مراد(جلال اجلالی) با رسول( دانیال حکیمی) فیلمبرداری شود. خانم توکلی تصریح کرد: با توجه به اعلام نظر پزشکان مبنی بر اینکه پس از انتقال به بخش، ایشان باید یک ماه استراحت مطلق کنند، بنابراین بازی او در سریال دور دست ها پایان می بابد چرا که تصویربرداری این سریال تا پایان همین هفته ۹ بهمن در منطقه جویبار به پایان خواهد رسید. توکلی در پایان یادآور شد: به لحاظ حرفه ای، هزینه های درمانی آقای اجلالی تا الان توسط گروه پرداخت شده است و امیدوارم آقای اجلالی هر چه با سلامتی ار بیمارستان مرخص شود.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: