تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ - ۰۹:۳۸ کد مطلب 87437

باز هم رهبری جور دولت را کشیدند

این تقدیر وظیفه دولت بود ولی ظاهرا دولت که برخلاف ظاهرش خیلی از این حرکت خوشحال نشده و آنرا نوعی دهن کجی و موجبات دلخوری کدخدا میداند و آنرا نوعی نقض عهد در اجرای برنامه ی فتح الفتوح برجام میداند این تقدیر را انجام نداد. و باز هم آقای ما با صلابت و درایت و بصیرت مثال زدنی این تقدیر را انجام دادند تا اهمیت این عمل پیش از پیش نمایان شود.

میدان ۷۲/ سیدمحمدعلی تسلطی: دیدار دیروز ظهر پاسداران غیور نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رهبر معظم انقلاب اسلامی در صدر اخبار قرار داشت.

با دیدن این خبر این مطلب به ذهنم متبادر شد که این تقدیر وظیفه دولت بود ولی ظاهرا دولت که برخلاف ظاهرش خیلی از این حرکت خوشحال نشده و آنرا نوعی دهن کجی و موجبات دلخوری کدخدا میداند و آنرا نوعی نقض عهد در اجرای برنامه ی فتح الفتوح برجام میداند این تقدیر را انجام نداد. و باز هم آقای ما با صلابت و درایت و بصیرت مثال زدنی این تقدیر را انجام دادند تا اهمیت این عمل پیش از پیش نمایان شود و مانند دوسال و نیم گذشته در خیلی موارد من جمله مقابله با زیاده خواهی استکبار جهانی علی الخصوص آمریکای جنایتکار جور کم کاری دولت را کشیدند.

اگر خاطرتان باشد درسال ۱۳۸۶ و پس از بازداشت تفنگداران انگلیسی در آبهای ایران، دکتراحمدی نژاد از دلاورمردان نیروی دریایی سپاه و فرمانده وقت آنان سرهنگ آمانگاه تقدیر بعمل آوردند و به آنان مدال شجاعت اعطا کردند و لباس نظامی آن ملوانان را از تنشان در آوردند و با کت و شلوار ایرانی و بدون سلاح هایشان آنان را روانه انگلستان کردند که در پیام نوروزی سال ۱۳۸۷ رهبری، از این عمل و برملا ساختن توطئه های رسانه های شیطان صفت انگلیسی تقدیر بعمل آوردند. تقدیر ازین دست کارهای شجاعانه آنجا بیشتر نمود پیدا می کند که حضرت آقا در دیدار دیروز ظهرشان فرمودند: کار خداوند بود که تفنگداران آمریکایی را به اینجا کشاند تا آنها دست بر سرشان بگذارند و زانو بزنند .براستی که دیک نیا حرف در این کلام امام خامنه ای برای اهل فهم است.

  1. یارو :
    آیا موافقید؟ Thumb up 0 Thumb down 0

    کدام دولت ؟ قرار بود شعارمان نه غربی نه شرقی باشه.پس کو ؟الان که دولت داره به امریکا التماس میکنه که گوشه چشمی هم به ما داشته باشه

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: