تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ - ۰۲:۲۸ کد مطلب 87482

رانندگی برانکو با دنده عقب!

سرمربی و مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان تمرین امروز این تیم با خبرنگاران عکس سلفی گرفتند. به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس،‌ برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز پرسپولیس با حضور در اتاق خبرنگاران در ورزشگاه درفشی‌فر با خبرنگاران به خوش و بش و شوخی پرداخت. برانکو در مورد رانندگی کردن درتهران […]

سرمربی و مربی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان تمرین امروز این تیم با خبرنگاران عکس سلفی گرفتند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸ به نقل از فارس،‌ برانکو ایوانکوویچ در پایان تمرین امروز پرسپولیس با حضور در اتاق خبرنگاران در ورزشگاه درفشی‌فر با خبرنگاران به خوش و بش و شوخی پرداخت.

برانکو در مورد رانندگی کردن درتهران به شوخی به خبرنگاران می‌گفت که تهران را بلد است و حتی می‌تواند دنده عقب در تهران رانندگی کند!

همچنین برانکو به بیان خاطراتی از زمانی که در تیم الاتفاق عربستان که در این تیم کار می‌کرد پرداخت.

سرمربی پرسپولیس ضمن ابراز امیدواری از اینکه همراه با پرسپولیس بتواند در فینال جام شهدا مقابل صبا به برتری رسیده و همراه با تیمش اولین قهرمانی را به دست بیاورد گفت: بازی بسیار سختی مقابل صبا داریم چرا که این تیم تیم خوبی است اما ان‌شاءالله برنده می‌شویم.

همچنین ایگور پاناداچی مربی دروازه‌بانان پرسپولیس به شوخی به خبرنگاران می‌گفت که آنقدر آماده و سرحال است که در عربستان از درخت بالا می‌رفته است!

در پایان این گفت‌وگوی دوستانه و صمیمی مربیان کروات تیم پرسپولیس با خبرنگاران حاضر در ورزشگاه درفشی‌فر عکس سلفی گرفته و به شوخی پرداختند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: