تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ - ۰۲:۲۳ کد مطلب 87483

احکام فرهنگی پیشنهادی دولت در برنامه ششم توسعه رد شد

احکام فرهنگی پیشنهادی دولت در لایحه برنامه ششم توسعه در جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بررسی شد که مخالفت تمامی اعضای کمیسیون را درپی داشت و مورد تصویب قرار نگرفت. در خلال این جلسه اختلاف نظر شدیدی بین نمایندگان مجلس، و نماینده دولت ایجاد شد؛ که نهایتاً به رد کامل احکام فرهنگی لایحه برنامه […]

احکام فرهنگی پیشنهادی دولت در لایحه برنامه ششم توسعه در جلسه کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی بررسی شد که مخالفت تمامی اعضای کمیسیون را درپی داشت و مورد تصویب قرار نگرفت. در خلال این جلسه اختلاف نظر شدیدی بین نمایندگان مجلس، و نماینده دولت ایجاد شد؛ که نهایتاً به رد کامل احکام فرهنگی لایحه برنامه ششم منجر گردید و مقرر شد احکام فرهنگی این لایحه مورد بازتعریف قرار گیرد.

به گزارش سرویس فرهنگی پایگاه ۵۹۸، احکام برنامه ششم توسعه کشور امروز یکشنبه در برخی کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت.

در این راستا جلسه کمیسیون فرهنگی نیز با حضور اعضاء کمیسیون و همچنین نماینده ای از سوی دولت تشکیل شد، و احکام فرهنگی لایحه برنامه ششم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

این گزارش حاکی است با توجه به «عدم تطابق احکام پیشنهادی با سیاستهای ابلاغی رهبر معظم انقلاب» و همچنین «تعدد اشکالات مبنایی» در احکام فرهنگی پیشنهادی دولت، این احکام، بدون قبول حتی یک حکم، و با اتفاق آراء نمایندگان مردود اعلام شد.

به گزارش تسنیم، در خلال این جلسه اختلاف نظر شدیدی بین نمایندگان مجلس، و نماینده دولت ایجاد شد؛ که نهایتاً به رد کامل احکام فرهنگی لایحه برنامه ششم منجر گردید و مقرر شد احکام فرهنگی این لایحه مورد بازتعریف قرار گیرد.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: