تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۱۱/۰۵ - ۱۷:۲۲ کد مطلب 87515

تمرین نسبتاً سبک و نشاط‌آور پرسپولیس

آخرین تمرین پرسپولیس قبل از فینال جام شهدا مقابل صبای قم امروز (دوشنبه) در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد و بازیکنان به مدت ۶۰ دقیقه تمرینات نسبتاً سبک و نشاط‌آوری را زیر نظر مربیان پشت‌سر گذاشتند. به گزارش پایگاه ۵۹۸، آخرین تمرین پرسپولیس قبل از فینال جام شهدا مقابل صبای قم امروز (دوشنبه) در ورزشگاه درفشی‌فر […]

آخرین تمرین پرسپولیس قبل از فینال جام شهدا مقابل صبای قم امروز (دوشنبه) در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد و بازیکنان به مدت ۶۰ دقیقه تمرینات نسبتاً سبک و نشاط‌آوری را زیر نظر مربیان پشت‌سر گذاشتند.

به گزارش پایگاه ۵۹۸، آخرین تمرین پرسپولیس قبل از فینال جام شهدا مقابل صبای قم امروز (دوشنبه) در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد و بازیکنان به مدت ۶۰ دقیقه تمرینات نسبتاً سبک و نشاط‌آوری را زیر نظر مربیان پشت‌سر گذاشتند.

محمد انصاری که به دلیل مصدومیت فینال جام شهدا را هم از دست داده در تمرین امروز سرخپوشان غایب بود. لوکا ماریچ در اواخر تمرین به دستور برانکو از تمرینات گروهی کنار رفت و دقایقی دور زمین دوید.

 در ۲۰ دقیقه آخر تمرین امروز بازیکنان تمرین زدن پنالتی داشتند تا در صورت مساوی در جریان بازی، بتوانند در پنالتی حریف را شکست دهند.

سرخپوشان پس از پایان تمرین راهی هتل المپیک شدند تا اردوی پیش از بازی خود را در این محل برپا کنند.

این مطلب مربوط به سایر رسانه ها بوده و انتشار آن به معنای تایید یا رد آن نیست.

منبع: ۵۹۸

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: